Blafrende Hengejur♥♂08♂13? Skrevet 22. mars 2009 #1 Skrevet 22. mars 2009 Var å så på "menn som hater kvinner" på kino i går, og FY FADER for en ekkel film!! :/ Ble skikkelig dårlig av å se den jeg:/ Er nok sartere enn jeg trodde, for så kvalm har jeg aldri vært etter å ha sett en film før! så de som ikke har sett den, vær obs på at denne filmen skjærer i marg og bein, den er rett og slett grusom! Men utrolig godt laget, og med UTROLIG flinke skuespillere!
Blafrende Hengejur♥♂08♂13? Skrevet 22. mars 2009 Forfatter #3 Skrevet 22. mars 2009 jeg har ikke lest noen av bøkene, og med tanke på hvordan filmen var, tror jeg neppe jeg vil lese noen av dem heller:/
Myrsnipa-med1blå&2rosa Skrevet 22. mars 2009 #4 Skrevet 22. mars 2009 Gleder meg villt til å se filmen, jeg elsket bøkene!! De er helt vannvittig bra!!
Anonym bruker Skrevet 22. mars 2009 #5 Skrevet 22. mars 2009 Har sett filmen, men ikke lest bøkene. Jeg mener filmen var sinnsykt bra! Ekkel, men bra!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå