Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Noen tatoveringer kan være fine, men jeg liker kroppen bedre med naturlige merker, som strekkmerker. Historien vår sitter i og på kroppen likevel.

 

Hva slags holdninger har du til tatoveringer eller dem som tatoverer seg?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg liker ikke tatoveringer, og kunne ikke tenkt meg å ha en selv. Andre får ha hva de vil ,men jeg synes ikke slike store f.eks over hele ryggen er noen fine. Samboern sier han skal ha en liten av fotballaget sitt på overarmen. Det er helt ok.

Skrevet

Har en liten tatovering selv på ankelen. Har barnas initialer.

Men jeg liker ikke sånne store tatoveringer, og jeg liker egentlig ikke med farge heller.

Så...noen er fine, andre liker jeg ikke i det hele tatt:)

Skrevet

Jeg har ingenting i mot tatoveringer på andre, men jeg har aldri hatt så mye som det aller minst ønske om å ha en selv. Jeg har i grunnen aldri hatt noen interesse for å dekorere kroppen min, annet enn det det kreves for å se rimelig bra ut og noenlunde i tiden.

Jeg har aldri hatt noe ønske om å uttrykke meg selv gjennom utseende og klesplagg o. s. v. Det gjør jeg heller på andre måter.

Skrevet

Er ikke spesielt begeistra for tatoveringer nei. Men en liten diskret i sort er ialle fall mye bedre enn store og med masse farger.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...