Anonym bruker Skrevet 21. mars 2009 #1 Skrevet 21. mars 2009 Jeg håper og tror i det lengste at mensen kun er litt forsinket. Vi kan ikke ha et barn til, om jeg er gravid må jeg ta abort, noe som er mot min norm.
Tre gutter, en jente og spire Skrevet 21. mars 2009 #2 Skrevet 21. mars 2009 Ingen vits i å pine seg og gå og lide? Kjøp en test og finn det ut, deretter kan du tenke på hva du vil gjøre med saken. Lykke til da..
Anonym bruker Skrevet 21. mars 2009 #3 Skrevet 21. mars 2009 Jeg skal pine meg gjennom helgen, vil ikke ødelegge den om jeg er gravid. Ville helt klart fått en bedre helg om testen var negativ, men jeg tør ikke ta test enda.
Tre gutter, en jente og spire Skrevet 21. mars 2009 #4 Skrevet 21. mars 2009 Hm.. er den ikke allerede ødelagt da? Du er bekymret for å være gravid og tenker så mye på det st du sitter her med oss på BIM..
Anonym bruker Skrevet 21. mars 2009 #5 Skrevet 21. mars 2009 Eh... jeg sitter på dib, men det stemmer vel at det er felles anonymside. Helgen er uansett ødlagt, så kan like godt ta en test.
Tre gutter, en jente og spire Skrevet 21. mars 2009 #7 Skrevet 21. mars 2009 Å ja tenkte ikke på at du kunne være der også Men, men, har vært redd for å teste før selv, men da har det gått bra.. Vet det ikke er noe særlig å gå der og grue seg. Selv ville jeg heller vite enn å tenke alle bekymringstanker uten grunn. Håper det ordner seg for deg da.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå