Storebror & Lillesøster Skrevet 20. mars 2009 #1 Skrevet 20. mars 2009 Har kommert begge veier siden kl 6 i dag morges,både jeg og gutten min er syke-typisk. Er det farlig,har ikke beholdt hverken vått eller trørt,nettopp blandet et glass farris og eplejuice,virker som det sitter,men hvis det fortsetter,er det noe jeg bør gjøre? Kastet jo opp i nesten 6 mnd fra begynnelsen av,regner med babyen tar det den trenger først,men forskjellen er jo at ingenting sitter nå.
3xMamma :) Skrevet 20. mars 2009 #2 Skrevet 20. mars 2009 Jeg er akkurat ferdig med krafig diare. Har gått med 3 kg... Fikk bare beskjed av legen om å drikke. Må få fyllt på væskelageret igjen. Legen sa det var viktigere å drikke enn å spise siden lagrene er helt tomme. Han sa ingenting om at det kunne vært farlig. (Dette er min andre runde i vinter.) Er i uke 38.
Pike 28 ♥alene med 2 søte små♥ Skrevet 20. mars 2009 #3 Skrevet 20. mars 2009 Er akkurat ferdig med den runder der selv... Misunner deg ikke! :-( Det viktigste er å få i seg drikke! Ikke spis noe før oppkasten er over, erfarte iallefal jeg... Masse god bedring! (Jeg er forresten 28 uker...)
ryddemani Skrevet 20. mars 2009 #4 Skrevet 20. mars 2009 Det er ikke farlig. Hadde det i forrige svangerskap, fikk beskjed av legen om å drikke. Hvis du ikke holder på noe annet så kok opp og avkjøl vann. Det sitter som regel alltid. Ellers så kommer man seg kjempefort hvis man drikker havresaft. Avkok av havregryn. Det er i tilegg masse næring i det.
Storebror & Lillesøster Skrevet 21. mars 2009 Forfatter #5 Skrevet 21. mars 2009 Takk for svar,har kommet meg nå,kastet opp siste gang i går kveld og 2 åringen fikk det også,men vi er begge på bedringens vei heldigvis,noe dritt det der altså. Håper det blir lenge til neste gang *bank i bordet*
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå