Plutselig_gravid Skrevet 19. mars 2009 #1 Skrevet 19. mars 2009 Konstant stram mage nå siden 1700 tiden. Murrer i korsryggen og nedi magen. Trykker veldig på og når jeg prøver å bevege meg får jeg krampe i lysken og bak i halebeinet/endetarmen.. Tror absolutt ikke det er noe på gang heller... Vært på do og gjort nr 2, vært i dusjen 3 ganger men det hjelper ikke. Føles ikke som kynnere heller.(har vært plaget med det hele svangerskapet) Klarer å puste helt fint, men er rett og slett sprengt. Bebis beveger seg innimellom. Normalt at magen er konstant hard i så mange timer?? Urinprøve i går var negativ så har ikke uvi o.l
Kristinanutten Skrevet 20. mars 2009 #2 Skrevet 20. mars 2009 Vanskelig å si hva dette indikerer. Hva er det som gjør at du tror det ikke er noe på gang? Tror uansett ikke det er noe unormalt med det du opplever. Jeg har hatt det slik som du beskriver i går kveld og i natt, er 38+1. Du får jo heller ta en telefon til føden i løpet av dagen eller dagene som kommer, om du er bekjymret. Men dette høres bare ut som kroppen som forbereder seg, spør du meg. Hvem vet - kanskje det er modningsrier? Lykke til
Plutselig_gravid Skrevet 20. mars 2009 Forfatter #3 Skrevet 20. mars 2009 hehe, har hatt et par falske alarmer denne gangen så derfor jeg tviler på at noe er på gang nå Ellers er magen steinhard enda. Merkelig. Men, kjenner liv innimellom så er ikke bekymret sånn. Får håpe det er et tegn da i det minste.
Kristinanutten Skrevet 21. mars 2009 #4 Skrevet 21. mars 2009 Håper for din del det skjer noe da :-) Lykke til!
tingeling87 Skrevet 21. mars 2009 #5 Skrevet 21. mars 2009 Min fødsel startet ved at jeg hadde en konstant kynner som varte i flere timer. Magen var knallhard. Håper det er starten for deg:) Lykke til!
camillla Skrevet 21. mars 2009 #6 Skrevet 21. mars 2009 har også hadd det slik for noen dager siden.. men skjedde ikke noe mer:( 1 uke igjen til termin
Plutselig_gravid Skrevet 21. mars 2009 Forfatter #7 Skrevet 21. mars 2009 off, fremdeles konstant knallhard mage. På 2. dagen nå. Kom litt blod i går og hatt litt murringer, men ikke noe mer. Er sliten i magen og ryggen. Har prøvd alt for at den skal mykne, men ingen ting hjelper. Skikkelig sprekkeklar.
ojoj, NÅ er det liv i leiren!! Skrevet 21. mars 2009 #8 Skrevet 21. mars 2009 ka meiner du egentlig med konstant hard mage? helt kynner stram-HELE tiden?
ojoj, NÅ er det liv i leiren!! Skrevet 21. mars 2009 #9 Skrevet 21. mars 2009 eller laaaange harde kynnere, men med pauser???
Plutselig_gravid Skrevet 22. mars 2009 Forfatter #10 Skrevet 22. mars 2009 Ikke pauser nei. Konstant kynnerhard.
ojoj, NÅ er det liv i leiren!! Skrevet 22. mars 2009 #11 Skrevet 22. mars 2009 heisann:) logget meg akkurat på nå har du snakket med kk? skal ikke være videre bra med konstant hard mage. Kan være noe med morkaken. Kan du ikkje bere ringe og snakke med de?? (bekymret sjel jeg vettu)
ojoj, NÅ er det liv i leiren!! Skrevet 22. mars 2009 #12 Skrevet 22. mars 2009 komer snart på døren din og tvangsinnlegger deg på kk
ojoj, NÅ er det liv i leiren!! Skrevet 22. mars 2009 #14 Skrevet 22. mars 2009 er bare 14 timer igjen før babyen din skal være født vettu, spådommen min står fremdeles i hevd
ojoj, NÅ er det liv i leiren!! Skrevet 22. mars 2009 #15 Skrevet 22. mars 2009 liker ikke dette jeg.. du snakker om bevegelsene hennes også, og jeg leser mellom linjene at hun er roligere enn du liker. Satser på at du er i telefonen med føden nå jeg.. hvis ikke blir det tvang!
Plutselig_gravid Skrevet 22. mars 2009 Forfatter #16 Skrevet 22. mars 2009 Nei, har ikke vondt. Er bare iubehagelig for føler meg jo konstant stappmett. Hun beveger seg bra Skal uansett til jordmor i morgen så tar det opp med henne da
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå