Gå til innhold

Noen som har prøvd dette?


Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

har ikke oversikt over det produktet.

skal selv teste ut den flytende latexen de har på ullform.no

gå inn på nettbutikken og søk etter latex :)

Skrevet

Oi, det så jo mye bedre ut! Det var egentlig noe sånt jeg var på utkikk etter, som bare kan pensles under tøflene! Da blir det å bestille;)

Takker:)

Skrevet

Shit! Det ble dyrt!:-O

Kostet 60 kroner for en eske, og med frakt ble det 220 kroner! Du vet vel ikke om vanlige butikker (ikke nettbutikker) som har det samme produktet...?

Skrevet

står i betingelsene deres:

 

"Forsendelse Vi følger Posten Norges takster. Ved bestilling over nettbutikken genereres automatisk kr. 162,- i porto. Denne summen justeres manuelt ned i henhold til faktisk fraktkostnad. Ullform tar for tiden ingen ekspedisjon- el. fakturagebyr.

 

Ullform er ikke ansvarlig for skader på brev og pakker el. bortkomne brev og pakker under transport hos Posten Norge."

 

Varene sendes med faktura. kan jo sende en epost å spørre hva posto vil være for en enkelt liten boks. de burde jo vite sånn ca :)

 

vet desverre ikke om andre...alle anbefaler den der..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...