Ire86 m/tvillinger <3 Skrevet 19. mars 2009 #2 Skrevet 19. mars 2009 hvilke farger skal dere ha i bryllupet da ? vi skal ha lime/grønn, hvitt/creme og sølv. - creme roser + limegrønt vann, blander grønn og gul konditorfarge i vannet - sølvløper oppå hvit duk - limegrønn og creme kubbelys - hvite servietter - creme meny/festprogram ark - cremebordkort, men litt sølv detaljer på. - perlebånd, hvitt, liggende utover bordet + litt oppi blomstrene dette er vårt bord. kanskje enkelt, men slik liker vi d og ville at fargene skulle gå igjen gjennom hele dagen
Gjest Skrevet 19. mars 2009 #3 Skrevet 19. mars 2009 Våre farger er hvitt, vaniljefarget, grønn og cerise. Vi skal ha - hvite duker - hvitt service - vaniljefargede servietter, med et grønt blad i papir som bordkort slik som dette, bare at istedet for hjerte skal det altså være et blad: http://www.kreativesider.no/index.php?option=com_content&task=view&id=330&Itemid=1 - øverst på linken over er det bilde av steiner med skrift, og vi skal i elva og lete opp mange sånne steiner. De skal vi strø bortover bordene, og skrive forskjellige ordtak på, sitat fra sanger vi har et forhold til osv. - lysene skal være blanke vaser fyllt med vann, med steiner i bunn, eføyranker i vannet, og ivory flytelys oppi. Slik som dette: http://www.keystonecandle.com/images/3-disks-in-cylanders.jpg - cerise blomsteroppsatser (har ikke funnet rosa nok blomster ennå!!!) Er usikker på om dette blir litt for kjedelig, da vi skal være 80 gjester, men bare det blir mange nok blomsteroppsatser og lysvaser, håper jeg det blir bra.
aloha83 Skrevet 19. mars 2009 Forfatter #4 Skrevet 19. mars 2009 Takk for innspill! Bordene deres blir helt sikkert kjempefine! ) Masse lykke til! Vi gifter oss i Roma og derfor er det restauranten som ordner dette. Vi skal ha blomster i hvitt og rosa, men håpet å finne bilder av noen fine, enkle og moderne dekorasjoner for å sende som inspirasjon til de.
Ire86 m/tvillinger <3 Skrevet 19. mars 2009 #5 Skrevet 19. mars 2009 når skal dere gifte dere da? kanskje du har såpass god tid at du kan få noen tips og ideer hos en blomsterdekoratør? ellers har dem jo masse fine bilder og tips i ulike bryllupsblad. Det var i høstens utgave av Ditt bryllup at jeg bestemte meg for de fargene vi har valgt. lykke til
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå