Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

finns detvognrens til trekket inni vogna? og hvor kan jeg ev. få kjøpt det?

 

Har en Brio duo-vogn, og har hatt den siden feb. ifjord. ble tatt ibruk i mars-o8. har da blitt litt flekkete i trekket i baggen. og siden jeg venter en ny til sommers, regner jeg med at jeg må bruke denne vognen igjen:)

 

takker for svar:)

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Flytter denne opp, siden jeg også er interessert. Vi kan ta av trekket til bagen vår og maskinvaske den, men skulle gjerne ha renset trekket til skjermen etc.... Mye mulig man kan bruke vanlig møbel rens. Skum man sprayer på og knir inn med fuktig klut. Hvis ikke, så kan sikkert de på butikken anbefale noe.

Skrevet

er ikke sikker pådet inni vogna da jeghar simo og tror det kan vaskes i maskinen men fikk med en pose nylon vask (tror jeg det var) til utvendig vask.. men sjekk det litt før du vasker siden jeg ikke er helt 100% sikker..til simo vognen kan man kjøpe nytt trekk innvenig til vognene..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...