Soleie m/3 gull :) Skrevet 14. mars 2009 #1 Skrevet 14. mars 2009 Jeg har litt problemer med å gå på do for tiden ( sorry detaljene:() så må presse en del, og isted så kom det en lang slimete nesten litt grønn aktig farget slim klatt ut av skjeden. ( igjen, sorry for detaljene) Noen som har opplevd det samme?? Er så redd for at jeg presser så hardt at jeg skal presse løs noe som kan føre til en sa:(
Kongeørna Skrevet 14. mars 2009 #2 Skrevet 14. mars 2009 Du, det er ikke mulig..... Det er vanlig med slim under graviditet.... Det hadde kommet ut enten du presset eller ikke! Men du, jeg ville ha valgt en annen overskrift, var jeg deg... Når noen skriver "se hit alle sammen!" tenker jeg at det er info som er viktig for alle. Og det var det jo ikke akkurat.... Lykke til
Soleie m/3 gull :) Skrevet 14. mars 2009 Forfatter #3 Skrevet 14. mars 2009 takk for svar:) Men du, var derfor jeg skrev please bak da!!! For da tenker folk at det har noe med meg å gjøre, ikke noe info. Og er vel sånn at man vil ha svar av mange hvis man lurer på noe, og da vil jo man at alle skal se. Vet at det er normalt med slim i graviditeten, har vært gravid noen ganger, men har aldri opplevd dette før. Noen som har opplevd det?? Var ganske langt og litt tykt.
Gjest eelis+spire Skrevet 14. mars 2009 #4 Skrevet 14. mars 2009 Det kan være en infeksjon av noe slag, noe ala bakteriell vaginose. Jeg ville tatt meg en tur til legen. Det er sikkert ikke noe farlig :-)
Soleie m/3 gull :) Skrevet 14. mars 2009 Forfatter #5 Skrevet 14. mars 2009 Hva er en bakteriell vaginose da??
Gjest eelis+spire Skrevet 14. mars 2009 #6 Skrevet 14. mars 2009 http://www.lommelegen.no/321163/bakteriell-vaginose Det lukter JÆVLIG, men er lett å bli kvitt :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå