*lilleprins <3* Skrevet 14. mars 2009 #1 Skrevet 14. mars 2009 Noen som har forslag til guttenavn? vil ikke ha noe gammeldags navn, og helst et dobbelnavn
nesten30 Skrevet 14. mars 2009 #2 Skrevet 14. mars 2009 Syns Philip og Casper er fine navn, men ikke dobbeltnavn da;)
Solstråle77 Skrevet 14. mars 2009 #3 Skrevet 14. mars 2009 Hadde jeg fått en gutt ville jeg hatt William... Men her kommer det ei jente, gitt..
Solstråle77 Skrevet 14. mars 2009 #4 Skrevet 14. mars 2009 Hadde jeg fått en gutt ville jeg hatt William... Men her kommer det ei jente, gitt..
Mamma_til_isabella Skrevet 14. mars 2009 #5 Skrevet 14. mars 2009 Vi hadde valgt Lucas eller Sander til guttenavn men kommer ei jente her også gitt:)
*lilleprins <3* Skrevet 14. mars 2009 Forfatter #6 Skrevet 14. mars 2009 Lucas liker jeg også kjempegodt, men samboeren er litt mer skeptisk til dette navnet ;P william er også kjempefint, men det heter sønnen til søsteren min, så blir kanskje litt feil da men jeg får prøve å printe navnet Lucas inn i hodet på ham, kanskje han blir vant til det
Solstråle77 Skrevet 14. mars 2009 #7 Skrevet 14. mars 2009 Forresten synes jeg at Mattis er et veldig kult navn...
To i en Skrevet 14. mars 2009 #8 Skrevet 14. mars 2009 Vi hadde bestemt oss for Hermann men her kommer en liten jente. Vi ville ha et litt gammelt orginalt navn som ikke alt for mange velger for tiden...tips til mjentenavn av samme sort??
Prinsen & spiren Skrevet 14. mars 2009 #9 Skrevet 14. mars 2009 Vi får gutt, og synes det med navn er så vanskelig. men vi begge liker navnet Sander og Adrian. Så kanskje det blir en av de=)
j@d@ Skrevet 14. mars 2009 #10 Skrevet 14. mars 2009 vi får og gutt og det har ikke vært lett å finne navn, men våres skal hete daniel, var inne på sebastian, tobias, noah, mathias, julian, aksel. disse synes jeg er fine da. lykke til i jakten på navn, men et tips jeg fikk var at det ikke måtte være skjemmende for barnet eller en veldig rar kombinasjon, en skal tross alt rope på dette barnet i gata og da er det ikke kult når det blir større å ha et "rart" navn.
punky......:) Skrevet 14. mars 2009 #11 Skrevet 14. mars 2009 Pelle er jo super søtt!!!! Tobias, Jo, Akira, Ruben, Trym,,,,,,, Åh d fins så mange flotte gutte navn, Me får gutt, men d e mannen som ska bestemma navn Han ska ha et navn på T. Så lykke t t mg..... Lykke klem
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå