xxxJulianexxx Skrevet 13. mars 2009 #1 Skrevet 13. mars 2009 Det er ikke så ofte jeg kjøper noen, og det er så mange å velge i. Hvem liker dere best?
Monajenten Skrevet 13. mars 2009 #2 Skrevet 13. mars 2009 Jeg abonnerer på KK, og koser meg med det:-) Er forresten 24 år, hvis det har noe å si.
OsloMor Skrevet 13. mars 2009 #3 Skrevet 13. mars 2009 Jeg abonnerer på Elle og liker det veldig godt;)
cherry coke Skrevet 13. mars 2009 #4 Skrevet 13. mars 2009 Ingen faktisk...Det siste bladet jeg kjøpte var Vi Menn. Er ikke så glad i "jenteblad" som KK, Det Nye, Kamille etc....Synes stort sett innholdet er fjollete:) Men kanskje jeg er en gammel sjel, for jeg leser gjerne Hjemmet...*små flau* ;-)
Twintipp og himmelblå Skrevet 13. mars 2009 #5 Skrevet 13. mars 2009 Jeg elsker bolig og interiør magasiner, og Vakre hjem og interiør er en favoritt!!
OsloMor Skrevet 13. mars 2009 #7 Skrevet 13. mars 2009 Cherry coke, du er ikke akkurat en person det er lett å "plassere"; Vi menn og Hjemmet, merkeligste komboen jeg har hørt om. Dog ikke så rent lite fascinerende;0.
xxxJulianexxx Skrevet 13. mars 2009 Forfatter #8 Skrevet 13. mars 2009 Alder har ingenting å si Monajenten. Interessene kan være det samme uansett:o)
Musemor med tre søte små Skrevet 13. mars 2009 #9 Skrevet 13. mars 2009 Jeg er like kjedelig som Spetakkel, jeg. Leser ingen "jentemagasiner"
cherry coke Skrevet 13. mars 2009 #10 Skrevet 13. mars 2009 Hehehe...ja, sant=) Her i aviskorgen min er det en salig blanding, skjønner du: Vi Menn, Hjemmet, Donald, Illustrert Vitenskap og Pondus. Alle bladene er mine;-)
TøffiTrynet☠ Skrevet 13. mars 2009 #11 Skrevet 13. mars 2009 Jeg leser helst Engelske "jentemagasiner". Henger vel igjen fra jeg bodde der. På Narvesen har de godt utvalg, som regel. Mine favoritter: Marie Claire, Cosmopolitan, Red, Elle, Tatler bl.a.
L&J Skrevet 13. mars 2009 #12 Skrevet 13. mars 2009 costume også liker jeg veldig godt interiørbladet Bo Bedre
Gjest Sauen venter jente nummer 2 =) Skrevet 13. mars 2009 #14 Skrevet 13. mars 2009 Det nye. Abbonerer på elle også, men syns ikke det er så bra...
1 Skrevet 13. mars 2009 #15 Skrevet 13. mars 2009 Tidligere leste jeg i ny og ne Det Nye, Henne, Elle osv. Men etter jeg fikk barn har jeg mistet noe av denne interessen for "jenteblad" Nå går det mer i Foreldre og Barn og Mamma...heh.. Dersom jeg skal lese et moteblad synes jeg Costume er best, i tillegg har Henne en del interessante artikler. Det Nye, Cosmo o.l., synes jeg blir litt for fjortis for min del.
chill+enda en til Skrevet 13. mars 2009 #16 Skrevet 13. mars 2009 Jeg abonnerer på Elle. Veldig kjekt å kunne lese noe annet etter å ha fóret meg selv på kun F&B samt førskolelærer-pensum de siste åra
Dina1 Skrevet 13. mars 2009 #18 Skrevet 13. mars 2009 Huff, blader er min store last... Kjøper altfor mange; Mamma, gravid(selv om jeg ikke er gravid nå...), Shape up, Elle, Henne, Woman osv osv... må nesten ha mitt eget blad budsjett i mnd!! Flaut, men når man har stressanes jobb, onga og styr fra morran til kveld syns eg det e utrulig deilig å bare slappe helt av og drømme seg litt bort i tull og fjas!!
Ranveig R Skrevet 13. mars 2009 #19 Skrevet 13. mars 2009 Leser liksom "alle" jenteblad? Er det berre meg som får skikkelig MAKK av sånt? Fekk eit gratis KK i posten her hin dagen, sat og bladde igjennom det i går kveld og kan ikkje for mitt bare liv skjønne kva i alle dagar som er vitsen... Eg pleier å "arve" Hjemmet av mamma (som arver det av mormor), og så klipper eg ut fine strikke- og matoppskrifter. Og eg må innrømme at det hender eg skummar igjennom historiene fra virkeligheten ;o) Kjøper ikkje andre blad enn Pondus, Nemi og Larsons Gale Verden )
Lektor Doppler med tillegg Skrevet 13. mars 2009 #20 Skrevet 13. mars 2009 Ingen. Søppel "siste mote fra Milano" "skoen du ikke kan leve uten" "sommerantrekk til under 5000"
Libido- Skrevet 13. mars 2009 #21 Skrevet 13. mars 2009 Kjøper ingen men leser alle =) Før likte jeg det nye, men gikk lei. Så var det FHM, dog det ikke er noe jenteblad. Men gikk lei. Nå abonerer vi kun på gjør det selv. Skal jeg velge et liker jeg Det nye best.
Libido- Skrevet 13. mars 2009 #22 Skrevet 13. mars 2009 Ja og som en over her sier, jeg finner mer lesestoff i hjemmet og den sjangeren der =)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå