magefølelse :) Skrevet 12. mars 2009 #1 Skrevet 12. mars 2009 Endelig er ventetiden over.. Hadde termin i disse dager i fjor.. men fikk morkakesvulst (mola) og aborterte etter tre mnd. Måtte til oppfølging og vente før vi prøvde igjen. Det har vært en skremmende, uutholdelig og vond tid, men nå endelig har vi fått klarsignal til å begynne å prøve igjen. Fikk mensen idag, og skal prøve rundt neste eggløsning. Blir både flott, men skummelt å begynne på en slik reise en gang til.. Det kommer til å bli veldig spesielt å prøve igjen, og å være gravid igjen. Noen som har noen kommentarer? Som har opplevd det samme? Blitt gravid igjen etter en nokså sen abort? Tips til hvordan få det til å klaffe så fort som mulig? Hilsen fra en som lengter etter å bli gravid igjen..
magefølelse :) Skrevet 15. mars 2009 Forfatter #2 Skrevet 15. mars 2009 Ingen som har noen tanker eller gode råd til en spent jente??
Carasnella Skrevet 15. mars 2009 #3 Skrevet 15. mars 2009 Jeg skulle hatt termin nå i april etter en ma i høst. Var nesten 10 uker på vei. Gode råd finner man nok av her inne, men mitt beste råd er å prøve å slappe av og ikke stresse (noen som er sååååå mye lettere sagt enn gjordt;))
magefølelse :) Skrevet 17. mars 2009 Forfatter #4 Skrevet 17. mars 2009 Ja ikke sant Er nok det beste å klare å ikke stresse.. Når jeg forhåpentligvis blir gravid igjen kommer det nok uansett til å være veldig spesielt.. særlig i starten. Godt de kan tilby så tidlig ultralyd nå om dagen da. Kan gå tidlig og se om utviklingen skjer som den skal
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå