Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Skrevet

Hva tenker dere om trening? Jeg har så lyst til å trene, men samtidig er jeg litt redd for at jeg tar for hardt i. Det står så ulikt om trening, noen steder står det man ikke bør trene så mye i 1. trimester, mens andre steder står det at man bare skal fortsette å trene som normalt. Hva tenker dere??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Enig i at mange sier mye forskjellig. Jeg spurte legen min, og han sa jeg kunne forsette å trene normalt, slik som kroppen var vandt med. Men dette var ikke tidspunktet for å trene seg opp til et triathlon, hehe, ikke planen heller det. Jeg har vanligvis trent 4-6 ganger i uken.

Pga kvalme ble det lite trening fra uke 6 tom nå, uke 12, men kjenner formen er stigende, så prøvde meg på en liten økt i går, Veldig deilig, men merker jeg ikke tar i like mye kanskje.

 

Trener styrke, løping og spinning, men vil nok ikke kjøre like hardt på timene, med like høy puls,tror jeg:)

 

Lykke til

Skrevet

Ok, det høres bra ut. Jeg løper,trener aerobic, step osv, så det er jo endel hopp og sprett!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...