Gå til innhold

Så fekk svigermor rett...:-)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Me har vore på UL i dag, og inni den lille magen min ligg det ei langbeint lita jente. Eg har vore skråsikker på gut, så eg måtte le litt då jordmora synte fram kjønnsleppene til veslejenta :-)

 

Alt står elles bra til inni der. Termin vart flytta frå 10. til 12. august.

 

Jenta ligg med ryggen ned mot blæra mi - på tvers altså - og jordmora meinte eg har så liten mage fordi eg er lang i livet. Jenta har altså god plass til å strekka seg, og magen kjem nok litt etterkvart. Men når det er sagt, så har den lille kulen blitt meir og meir synleg siste veka eller så. Så LITT mage har eg fått :-)

 

No er eg berre glad og letta og kjem nok til å smila resten av dagen!

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Gratulerer så masse med jente! :)

 

Kjekt at alt stod bra til! :) kos deg videre med magen og lykke til! :)

Skrevet

Gratulerer :) Hvilke mål hadde jenta di, siden du sa hu var langbeint? :)

 

Jenta vår hadde på UL igår disse målene:

 

BPD 46, MAD 46 og femur 29:) Termin 08.08.09

Skrevet

Hei Blomster&Bier,

 

Eg skreiv inn måla til veslejenta i den andre tråden din...Morosamt at du også får jente! Eg var så skråsikker på gut, medan svigermor var skråsikker på jente...svigermor har mao betre intuisjon enn meg ;-)

 

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...