Gå til innhold

Tidlig UL om EN time.....


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er skikkelig spent.. håper alt er bra med det lille knøttet mitt. Noen andre som har vært på UL i uke 10? Ser man noe spennans da?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Ser vel en liten miniatyrbaby vil jeg tro, vi så i hvert fall godt hode, kropp og bein i uke ni.

 

Men nå har du vel vært der alt, hvordan gikk det? =)

Skrevet

Ja vi så en bitte liten spire, med et bankende hjerte og alt så helt supert ut. Er bare SÅ glad at alt var bra... Ifølge ul var jeg 9+5. Men kan jeg gå etter den, eller går man etter hovedUL?

Skrevet

Går etter hoved UL. FRem til da bruker man regne menstermin. Om du er usikker på siste mens kan du jo bruke denne ul termin. På denne tiden vokser de så ulikt, derfor vil man ikke få så nøyaktig termin nå. I uke ca 18 skal de visstnok være like store alle sammen:)

Skrevet

Det er ca like termindatoer på tidlig og orginal UL, Har ihvertfall vært helt lik på mine to og andre jeg vet har tatt det.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...