Trønderbærta Skrevet 4. mars 2009 #1 Skrevet 4. mars 2009 Har ikke vært så flink til å ta ut bilder på papir etterhvert, så de ligger på dataen, og dette følte vi ikke var helt sikkert derfor ordnet vi oss en ekstern harddisc (tror jeg det heter..), og denne har vi lagt ALT som vi ikke vil risikere å miste inn på. Det er kanskje ett par tusen bilder (over ca 4 år) inn på den. Men nå funker den plutselig ikke, kobler vi den til pc står det at vi må formatere den før den kan brukes, så vi leverte den inn, men fikk beskjed om at det var ca 90 % sjangs på at vi mistet alt innpå den :-(. Så herved skal vi lagre bilder ol. på to plasser, og mer sikkert...! For dette er kjipt da..!!!!
Fantasiløs m/ 2 vakre gutter Skrevet 4. mars 2009 #2 Skrevet 4. mars 2009 Åh så utrolig kjedelig!!! Selv har jeg bildene på pc, noen på papir i tillegg til ekstern harddisk.. I tillegg brenner jeg ut bildene på cd som blir liggende hos mamma og pappa..
Gjest Detverkeribakhodet Skrevet 4. mars 2009 #3 Skrevet 4. mars 2009 det er så utrolig trist når sånt skjer... vi holdt på å gå på samme smellen her tidligere... så nå har jeg bildene lagret på dataen, ekstern hard disc og overfører til fotoknutsen.. håper vi aldri opplever å miste bildene av avleggeren vår altså!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå