erotica80 *3boys1girl Skrevet 3. mars 2009 #1 Skrevet 3. mars 2009 Noen som har hentet den?Hva er det i den? Jeg fikk "lappen" i posten i dag,men har ikke rimi her jeg bor..så jeg må vente med å finne det ut..men klarer ikke:)noen som kan fortelle?
blebla Skrevet 4. mars 2009 #3 Skrevet 4. mars 2009 når får man egentlig den hentelappen, jeg har tre uker til termin og har enda ikek fått den.
Fire småtroll Skrevet 4. mars 2009 #4 Skrevet 4. mars 2009 Jeg fikk den også i går og jeg hadde termin 27.februar, så litt forsinket her ja... Fødte 12. februar jeg da, så snuppa er 3 uker gammel i morgen
Mayken Skrevet 4. mars 2009 #5 Skrevet 4. mars 2009 Jeg fikk også hentelappen i går, 2 dager før termin. Var mye forskjellig oppi. Libress Nattbind, engangs stelleunderlag, smukk, tåteflaske, 2 forskjellige typer våtservietter, bleier, 2 prøver på tannkrem, baby olje, ammeinnlegg....hmmm kommer ikke på mer i farta.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå