Anonym bruker Skrevet 3. mars 2009 #1 Skrevet 3. mars 2009 Heisann Dere som har operert puppene, hvordan fikk dere råd til det? Vil ha brystløft, med proteser.. Hvor tok dere opp lån i tillfelle? Trenger litt hjelp her
Anonym bruker Skrevet 3. mars 2009 #2 Skrevet 3. mars 2009 jeg har operert puppene, i 2002. Løftet ikke, kun proteser. betalte den gangen 25000,- brukte feriepengene mine, så ikke noe lån. Bedre å spare seg opp e.l:)
Anonym bruker Skrevet 3. mars 2009 #3 Skrevet 3. mars 2009 jeg opererte meg i 2007, la bare inn proteser. Lur som jeg var tenkte jeg at joda, det er maaange år til jeg skal ha barn,så dette er ikke no problem. Så blir vel 30000 rett i dass om puppene begynner å henge etter graviditeten nå, bare 2 år etter. Hurra! Men det er jo lov å håpe? Ikke noe smart å ta opp lån iallfall. Forbrukslån er jo så høye renter på. Man klarer å vente i ett år til man har spart opp pengene. Det gjorde iallfall jeg. Sparte pengene mens jeg var student og hadde en liten deltidsjobb. Smalhans på den tiden kan man si. Men alt går. Lykke til
Anonym bruker Skrevet 3. mars 2009 #4 Skrevet 3. mars 2009 Jeg var heldig og fikk det dekket av det offentlige....Betalte kun en liten sum til proteser. Jeg fikk det dekket da jeg har gått ned 70 kg..Får også bukplastikk og lårplastikk-men skal få de barna jeg skal ha først! ;-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå