Celeste85 Skrevet 2. mars 2009 #1 Skrevet 2. mars 2009 Er det noen som har et godt forslag (eller to) til hva i all verden jeg skal finne på for å få tiden til å gå? Testet positivt på EL i går og i dag. Her blir det hurra meg rundt i heimen;)
Scoobydoo Skrevet 2. mars 2009 #2 Skrevet 2. mars 2009 Hehe....jeg lurer på det samme. Jeg har IKM om ca en uke, og jeg holder på å gå i spinn her. All konsentrasjon er som blåst vekk, og det er fryktelig slitsomt. Ett tips er jo å "henge" her inne, men da føler jeg også at tiden går enda saktere, da blir jo absolutt ALT konsentrert rundt dette.... nei, hvis man er i jobb få man jobbe ekstra mye, er man ikke i jobb, så får man få på seg skiene og legge ut på tur....:-) Lykke til med ventetiden:-)
Celeste85 Skrevet 2. mars 2009 Forfatter #3 Skrevet 2. mars 2009 Hehe, nei det er ikke så greit! Det er 2pp så jeg behøver jo egentlig ikke være så utålmodig, men dette er min første baby og jeg er så spent! Lyst på en liten mage til sommeren. Har jobb, en fantastisk samboer, gode venner og en hobby på si så skal vel klare å finne på noe, men det eneste som står i hodet på meg er det her. Om jeg tester positivt eller negativt om 14 dager. Er forferdelig slitsom! Lykke til med ventetiden du også
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå