Gå til innhold

Hvor gamle var deres barn da dere byttet til bilstol fra 15 til 36 kg?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Altså sånn "putestol med rygg"...

 

Og hvor stor var de når dere byttet?

 

Vår gutt er 2,5 år og har passert 15 kg.. Lillesøster må strax ha den stolen han har nå, så i steden for og kjøpe en til likedan, tenkte vi kanskje storebror kunne bytte til en slit stol nå... Hva mener dere om det??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg hadde nok sett ann høyden hans også... Mine jenter var 4 før de byttet, men de veide heller ikke 15 kg før.. Men hadde vurdert behovet deres også- hvis dere jkører en del turer der han sovner i bilen, sitter han mye bedre i det 2. setet, men en vanlig tur til-og fra barnehagen feks er det nok helt greit med neste setet;) Det er jo fra 15 kg så det er hvertfall fullt lovlig. Må nok vurdere deres behov tenker jeg;)

Skrevet

3 år og 2 mnd. Da var hun 18 kg og vi måtte bytte sete.

Skrevet

2,5 år. Da var han nesten 17 kg, og ca 100 cm.

Skrevet

Var i sommer, da var hun 3 og et halvt år (nei, ikke 3,5 år men 3 1/2). Hun veier enda ikke 18 kilo, ble 4 i januar, men det gamle setet ble ødelagt så jeg gadd ikke å kjøpe ny IziKid-stol til 3500 kr "bare fordi" :) Ble IziUp-stol her, syns den er veldig fin :)

Skrevet

2,5 år. 15 kg. sitter godt i den:-)

Skrevet

Vi har et av hvert og gutten sitter fint i det 15-36 setet også han er

2,5 år Vi bruker likevel det andre setet på langtur siden han da sitter mot kjøreretningen.

 

Han er stor gutt da

 

Forøvrig er 0,5 år det samme som 1/2 år eller 6 mndr kommentar til deg som mente noe annet

 

5mndr er derimot 5/12 år eller 0,4167 år

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...