ApriIbaby Skrevet 27. februar 2009 #1 Skrevet 27. februar 2009 Jeg har lyst å gjøre dette, men ble så skuffet over resultatene på tv2 hjelper deg i går... Er det noen her som har bestilt dette? Hvor? Er du fornøyd?
Duracellgirl*prøver* Skrevet 27. februar 2009 #2 Skrevet 27. februar 2009 fotoknutsen. er suuuuuuper fornøyd. tok svart/hvitt av guttene. er råfint.
ApriIbaby Skrevet 27. februar 2009 Forfatter #3 Skrevet 27. februar 2009 Det var sikkert lurt å ta svart-hvit...siden fargene hos mange var så dårlige....
♥ Anadyome ♀&♀+♀ Skrevet 27. februar 2009 #4 Skrevet 27. februar 2009 Jeg har fremkalt et lerret bilde på 140 x 40, som består av tre svart hvit bilder jeg har tatt av barna selv. De spente det opp på blindramme, og det ble kjempe fint. Vi gjorde det hos stavanger foto. Der går de også igjennom bildene, og redigerer bildene dersom det er nødvendig. Du kan jo sjekke hjemmesidene deres - for å se om de samarbeider med noen større kjeder, dersom du ikke bor i området da.
ApriIbaby Skrevet 27. februar 2009 Forfatter #5 Skrevet 27. februar 2009 Ble det dyrt? Hørtes flott ut - og da sikkert bra kvalitet. Bor på Østlandet, men sikkert noen fotografer her som gjør det samme
♥ Anadyome ♀&♀+♀ Skrevet 27. februar 2009 #6 Skrevet 27. februar 2009 Lurer på om de skulle ha ca 2000 kroner for alt... Dette er faktisk en foto forretning, og ikke en fotograf. 2000 er litt penger, men det ble billigere enn å ta bilder hos en fotograf - da hadde det hele nok kommet på 6-8000 i hvertfall. Du kan jo ringe rundt til foto forretninger. Prøv de som er selvstendige og ikke de typiske kjedene. Vil anta at de kan gi bedre service. Hvis ikke kan du kanskje få fremkalt dette hos stavanger foto - få det sendt per post til deg, og få noen andre til å spenne lerrete opp på blindramme lokalt.
UnePune äntligen hemma! Skrevet 27. februar 2009 #7 Skrevet 27. februar 2009 Har bestilt gjennom Elite Foto(er Taberna rammer som leverer for dem) og er veldig fornøyd! Stramme lerret og fine farger =) (Har bestilt 3 stk i størrelse 40x40(50x50) og et stk i størrelse 40x150(50x160). Ei venninne bestilte på et billig sted før jul(noe 2 for 1 ellernoe) og hu var ikke fornøyd - hu sa det var bare å hive rett i søpla =P
♥ Anadyome ♀&♀+♀ Skrevet 27. februar 2009 #8 Skrevet 27. februar 2009 Ser at også stavanger foto er en del av elite foto.... foreslår at du sjekker elite foto butikkene som er i ditt område.
UnePune äntligen hemma! Skrevet 27. februar 2009 #9 Skrevet 27. februar 2009 Oii!!! Så testen på TV2 hjelper deg nå - og blei mildt sagt overrasket! Vi driver en Elite Foto butikk og har vært veldig fornøyd med alle lerretsbestillingene våre(kundene også selvfølgelig). Jeg spurte mannen min hva som var skjedd, og det var følgende: det går an å bestille lerret via Elite Foto sine nettsider, men da er det en annen leverandør som leverer! Ikke den leverandøren vi bruker i butikkene - helt idiotisk, ja! Så håper de får orden på det. Utrolig trist for oss som driver butikkene i hvert fall...får det går jo ut over oss! Altså: ikke bestill via web, gå til butikkene =)
Hønemor og lille trille Skrevet 27. februar 2009 #10 Skrevet 27. februar 2009 Jeg har bestilt fargefoto på 40 x 30 lerret hos Japan photo, det ble helt nyydelig!
UnePune äntligen hemma! Skrevet 27. februar 2009 #11 Skrevet 27. februar 2009 De har fjernet lerret fra websiden nå - heldigvis! Den produsenten som leverer fotogaver har vært litt grådige, for å si det sånn! Men nå skal jeg opp å henge opp lerretet vårt på (nye!) soverommet =D Så kom jeg på det i det minste - gleder meg =)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå