Gå til innhold

Nervøs etter fall :s


Anbefalte innlegg

Skrevet

Var ute me tante ongen idag. Tenkte det ikke blir å skade hvis jeg aker ned en liten bakke sammen med han... Men i det jeg skulle gi fart så hektet foten seg under akebrettet å jeg fløg fram over ongen. Jeg landet på magen. :s Dumme meg, tenker ikke så langt!! :@

 

Håper det kommer til å gå bra med den lille i magen. Ska heldivis på UL 4.mars :) Er skikkelig nervøs nå :s Er 10+5

 

Noen som har hadd fall?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Det går nok helt fint...Husk at den lille ikke er mange cm enda og den ligger godt beskyttet...Dette gikk nok helt fint, ikke bekymr deg:)Det er verre dersom man er langt på veg med stor mange:)

Skrevet

Nå ble jeg litt letta :) Håper alt går fint..

Skrevet

Jeg datt 2 ganger rett på rompa på isen. Det er visst verre enn å dette på magen når det er så tidlig (var vel rundt 8uker), og jeg har vært på ul etterpå (11uker). Og alt så bra ut. Så jeg tror ikke du trenger bekymre deg. Men godt for din egen del sikkert at du skal på ul:)

Lykke til!

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...