Anonym bruker Skrevet 25. februar 2009 #1 Skrevet 25. februar 2009 Tror dere sædkvaliteten til Daniel er sjekket, for å sikre at han kan gjøre Victoria gravid? Det må jo være hans viktigste oppgave.
Banshee Skrevet 25. februar 2009 #2 Skrevet 25. februar 2009 Hahaha, skulle tro han var et avlsdyr etter spørsmålet ditt!
Anonym bruker Skrevet 25. februar 2009 #3 Skrevet 25. februar 2009 Nå for tiden har man jo så gode teknikker at kvaliteten må være ekstremt dårlig for at de ikke skal kunne få til å lage en unge. I verste fall er det jo bare å gå inn med nål i pungen og plukke ut sæden og befrukte med icsi... Eller så er det vel mulig med kloning? Da trengs jo ikke sædceller engang
Gjest Skrevet 25. februar 2009 #4 Skrevet 25. februar 2009 Joda, jeg kan melde fra de sikreste kilder at Kronprinsessens tilkommende har levert inn prøver av alle kropslige væsker og intet negativt er funnet. *fnis*
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå