Gå til innhold

er redd,blødde litt etter sex i går.


Anbefalte innlegg

Skrevet

hei.når jeg skulle tørke meg etter sex i går var sæden helt rosa.kom ikke rent blod,men rosa.når jeg var på do etterpå var det en liten rød strek på papiret og.

når vi hadde sex var det et par støt som gjorde vondt.sorry detaljer,altså:)

skal heldigvis på ul om seks dager.men dette blir seks laange dager.

flere som har opplevd dette??

Videoannonse
Annonse
Skrevet

glemte å skrive at jeg er 6+5 i dag:)

Skrevet

Hei hege;-)

 

Har ikke opplevd akkurat det samme, men hadde også helt lyserosa farge

på papiret da jeg var 5+5 og 6+0. Ikke i sammenheng med sex da.

Ble også selvfølgelig kjemperedd.

Men det er veldig vanlig med småblødninger så tidlig. Spesielt etter sex.

Det er så mye blod som strømmer gjennom i systemet nå, samtidig som

at livmoren "vokser og strekker" seg. ;)

 

Har selv vert på 1. UL i dag, og fikk høre hjertet slå! Er 7+6

Håper dette kan berolige deg litt frem til UL. ;)

 

Skrevet

Det er helt vanlig å med litt blod etter sex. Når man er gravid forandrer slimhinnene seg og det de har en tendens til å blø lettere. Dette gjelder både vaginalslimhinner, neseslimhinner og slimhinnene i munnen. Gravide kvinner blør feks lettre når de pusser tennene.

 

Tror du kan ta det helt med ro jeg.:))

Skrevet

tusen takk for oppmuntrende svar,begge to.det hjalp veldig!har vært gravid to ganger før,og da blødde jeg aldri en dråpe,så det var veldig skremmende synes jeg.

Skrevet

Hei du, snakket med Ahus om dette, da jeg opplevde det samme, det var den mest vanlige årsaken for blødninger sa de. Så om du har hatt sex og det etterpå er rosa i sæden som du sier, så er det HELT normalt !

Skrevet

å,takk for enda et beroligende svar!!dere er så snille!!!

Skrevet

jeg svarer deg her også jeg.

 

som du ser, så er det helt normalt å blø etter sex. litt lyserosa utflod som du nevner her er helt ufarlig.

 

vondt under sex er helt vanlig, rett og slett fordi du blir litt ekstra følsom oppi der. var sånn jeg fant ut at jeg var gravid sist, faktisk;-)

 

greit å forholde seg til, syns jeg. "oi, nå var dte hardere enn kroppen min liker akkurat nå. da roer vi ned"

 

 

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...