Gå til innhold

Anbefalte innlegg

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Jeg regner med at du tenker på linnea skal bli storesøster?? Hun skulle på ny ul i dag i hvert fall...

Jeg er fast bestemt på at det skal gå bra med oss denne gangen. Skal tilbake på ul 10. mars, og da bare skal den lille fremdeles sprelle!!! Kjekt å se nicket i en overskrift uansett:=) Vi får bare håpe at mammaen til linnea har fått en gladnyhet i dag!!

Skrevet

Hmm nei jeg mente deg, du skulle jo på ul i går du også?:). Men du svarte over før her og da hadde jeg allerede skrevet denne, hihi.Hvis dette er feil så går det helt i surr, hehe:)

 

Lykke til på neste ul! Går nok bra når du er kommet så langt og hjertet slår.

Skrevet

Se det.. Jeg skulle gjerne vært til ul hver dag for å se at alt er i orden, men må vel nøye meg med å vente i 2 uker til... Har litt troen denne gangen, er kjempekvalm og kjenner mye aktivitet i magen hele dagen, så jeg har stor tro på at det går bra på neste ul også ( i dag i hvert fall..) Takk for at du tenker på meg:)

Hvordan går det med deg? Alt vel??

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...