Anonym bruker Skrevet 24. februar 2009 #1 Skrevet 24. februar 2009 Under sexøkta i natt ble det plutselig veldig vått, (det var IKKE såkalt kvinnelig sprut) og jeg aner ikke hva som skjedde. Kan det ha vært vannet som gikk? Eller bare urinlekkasje? Det luktet ikke noe spesielt av det som kom, og det var helt fargeløst (vet det pga hvit pute under rompa) , og ganske mye. Noen som har opplevd det samme? Det kommer ikke noe mer, og det førte ikke til hverken rier eller kynnere. Nå er jeg så usikker på om jeg skal ringe føden eller ikke. :-/ Er forresten til termin.
Anonym bruker Skrevet 24. februar 2009 #2 Skrevet 24. februar 2009 Ring føden du, greit at de veileder og stiller de rette spørsmålene. Du blir antagelig bedt om å ta på et bind, så det kan du sikkert gjøre med en gang. Og skal du inn til kontroll, så må du ikke kaste bindet du har hatt på. De bruker det i vurderingene sine. Lykke til :-)
Anonym bruker Skrevet 24. februar 2009 #3 Skrevet 24. februar 2009 Det er nok ikke vannavgang, men kanksje en lekasje. Har du vannavgang kommer det masse, det lukter litt rart og det fortsetter å renne...... Et bind klarer ikke å holde deg tørr for å si det sånn....Jeg måtte ha nattbind, men det holdt bare i 1/2 -1 time før jeg måtte bytte. Men ring føden, er det leksje vil de nok følge med på deg
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå