Lillemus&mamma'n Skrevet 23. februar 2009 #1 Skrevet 23. februar 2009 Jeg synes jeg kjenner sparkene så langt nede i magen. Mot bekkenet, underlivet, rompa, liksom... Er 30+1 nå, hvis det har noen betydning. Er liksom redd for at jeg skal klemme beina hennes når jeg sitter og sånt. I tillegg synes jeg noen ganger at sparkene er veldig rykkvise, som en katt som klør seg under haka, hvis noen skjønner den. Hm... mye en skal undre seg over, ja.
Lea Laus Skrevet 24. februar 2009 #2 Skrevet 24. februar 2009 Kjenner meg igjen her ja:) Sånn er det hos meg og.. Hele svangerskapet har jeg omtrent bare kjent bevegelse ned mot skambeinet. Har også morkaken på fremsiden og lillemor har ligget mye i seteleie, så vet ikke om det har noe å si?! Og noen ganger er de veldig rykkvise. Nesten så man kan telle like mange sekunder mellom hvert dytt. :-) Men det er nok ikke mulig å klemme bebissen! Den ligger jo i fostervann og er godt beskyttet. er i uke 32..
1974 Skrevet 24. februar 2009 #3 Skrevet 24. februar 2009 Akkurat nå så sparker det godt langt nedi der ..hehe..så jeg og har kjent mye spart laaaangt nede..Men jeg kjenner og spark høyt oppe..så driver vel å turner litt..ellers så både sparker og slår den.. Noen ganger rister det liksom..andre ganger så er det jevne spark.. er 30+4
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå