FanteFrøken *med kul på magen* Skrevet 23. februar 2009 #1 Skrevet 23. februar 2009 Hvordan vil dere beskrive det? God opplevelse eller dårlig?
Overraska74 Skrevet 23. februar 2009 #2 Skrevet 23. februar 2009 Jeg hadde en veldig god opplevelse med mitt planlagte ks. Ble tatt godt imot, spinalen virka med en gang, og gutten var ute av magen på kort tid. Han ble født litt over to på dagen, og klokka halv ni om kvelden var jeg på beina og i dusjen. Hadde heller ikke noe problemer med såret etterpå. Lykke til!
sweet dreaming Skrevet 23. februar 2009 #3 Skrevet 23. februar 2009 Helt fantastisk:) Jeg hadde en kjempefin opplevelse og smertene i etterkant var ikke ille heller. Fødte på den andre ungen og jeg skal love at de stingene i underlivet var mye verre enn det lille såret på magen .
FanteFrøken *med kul på magen* Skrevet 23. februar 2009 Forfatter #4 Skrevet 23. februar 2009 oooh, nesten som jeg gleder meg!! Hadde en forferdelig opplevelse ved forrige fødsel og får ikke føde vaginalt igjen. Da er det bra at planlagt ks høres så bra ut :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå