Babyfacepsycho Skrevet 21. februar 2009 #1 Skrevet 21. februar 2009 Noen som pleier og ha det innimellom? Sånn omtrent som voksesmerter eller som når du tar blodtrykket og skviser litt for hard rundt armen hvis dere skjønner hva jeg mener. Pleier og få det i ene armen innimellom, sånn spesiellt når jeg er sliten. Noen ganger får jeg det i beinet også men det er som regel i armen. Noen som har noe lignende og kan fortelle meg hva det kan være? Føles teit og komme til legen og si: Jeg har krampe i armen innimellom, men ikke akkuratt nå, kan du finne ut hva det er selv om jeg ikke kommer inn når jeg har det. Blir liksom så vanskelig og reise til legen akuratt når det står på siden det som regel er på kvelden og når jeg er som mest sliten. Kan også legge til at blodårene mine hovner litt opp kan jeg se på hånden min når det står på. Noen ganger kan jeg se det på hånde en liten stund før det begynner at det er på gang.
Babyfacepsycho Skrevet 21. februar 2009 Forfatter #2 Skrevet 21. februar 2009 Er det ingen som kan fortelle meg hva det kan være for noe? Jeg har prøvd og søke litt på google. men finner ikke noe nyttig.
SaDa Skrevet 21. februar 2009 #3 Skrevet 21. februar 2009 Jeg var plaget med store smerter i armer og bein i flere måneder. Turte ikke gå til legen for jeg følte jeg ikke kom til å bli trodd av legen. Men der tok jeg feil. Fikk sykemelding ut den uken med beskjed om å ta parasett og ibux som smertestillende. Uken etter var jeg ikke noe bedre, fikk ny sykemelding for en uke til og resept på voltaren og beskjed om å ta en sammen med 2 parasett. og beskjed om å belaste armene og beina som vanlig, hvis ikke stivnet de og ble vonde pga det. Ble tatt blodprøver og for å se om de fant ut noe, men det gjore de ikke. smertene forsvant etter noen dager med smertestillende, de dukker opp en gang i blant, men blir borte med smertestillende. Mitt råd er å gå til legen, få h*n til å ta blodprøver og få resept på smertestillende som virker. Lykke til
Babyfacepsycho Skrevet 21. februar 2009 Forfatter #4 Skrevet 21. februar 2009 Jo men jeg har jo ikke alltid vondt. Får det som regel på kveldene de gangene jeg er som mest sliten. Kan få det på dagen noen ganger også, men da skal jeg være veldigt sliten. Hadde jeg hatt det hele tiden hadde jeg jo gått til legen, men siden det bare kommer sånn plutselig innimellom så blir allt så rart. Men synes ikke det hjelper de gangene jeg har tatt paracett heller. Har tatt det for hodepine noen ganger når jeg samtidlig har hatt krampe. Har da tatt en 1 grams paracett og hodepinen er blitt boorte men ikke krampen.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå