søte lille:) Skrevet 20. februar 2009 #1 Skrevet 20. februar 2009 Er det noen som har hørt noe om hvordan det er å bruke vivag kasler i forkant av el.? Vil så gjerne bli gravid snart å tar ingen sjanser her,altså
Arie Skrevet 21. februar 2009 #2 Skrevet 21. februar 2009 jeg veit at lactal dreper sædcellene. Så da gjør vel vivag det også? Det sto ihvertfall at man ikke skal bruke lactal under prøveperioden. Så jeg ville vel ikke gjort det kanskje.
søte lille:) Skrevet 21. februar 2009 Forfatter #3 Skrevet 21. februar 2009 Ok takk for svar da går vivag ut...
Tingeling27 Skrevet 21. februar 2009 #4 Skrevet 21. februar 2009 Lactal kan du iallefall ta i slutten av mensen også. jeg gjorde dette denne pp og er nå gravid. jeg har litt troen på at det kan være lurt og gjøre det en gang jeg da slik at du rensker opp i ph verdien der nede...dersom du har for dårlig ph verdi der nede så dør jo sædsellene da også...skal ikke være for surt miljø der nede heller.... sammen med dette så tok jeg solviepect, slimløsende hostesaft, 3 spiseskjeer daglig,hver dag fra tanta forsvant til el.... Lykke til=)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå