Reveenka Skrevet 20. februar 2009 #1 Skrevet 20. februar 2009 Eldste revungen hadde med seg lapp hjem fra skolen om skidisko i kveld - så jeg ble mer eller mindre presset til å gå med på det, og tok med tre revunger i skibakken i kveld ved halvsjutiden. Dørstokkmila var tung i dag, med snørr i snuta, bihulebetennelse og mest lyst på sofaen. Men da vi vel kom av gårde, steg formen, og vi hadde en super kveld i bakken! Ved gapahuken litt oppi bakken var det bål med pølse&brus til alle deltagere på diskoen, og anlegget sendte kul 70+80 tallsmusikk utover. Det var SÅ artig å være ute og i gang med noe fysisk! c",) Fikk litt flashback til det før nevnte 70tallet, da jeg i noen år var aktiv i slalomklubben hjemme, og var på trening flere kvelder i uka! nå har jeg fine røde roser i kinnene, og nyter kveldspilsen min c",)
Gjest Skrevet 21. februar 2009 #2 Skrevet 21. februar 2009 Så gøy da =))) Hørtes veldig koselig ut.Hadde dere after ski også eller??? Håper nesa di er bedre i dag. Her spiller eldste gutt mye "gammel" musikk.Å jeg får litt mimremimre tanker ja.Tenk at den musikken igjen er pop.hehe. Føler meg ikke sååå gammel da ;o) Den pilsen,smakte den??
Attpåklatten :-)™ Skrevet 21. februar 2009 #3 Skrevet 21. februar 2009 Så gøy det hørtes ut! Ofte er det jo sånn at det vi minst har lyst til blir det mest vellykkede:-) Gøy med skidisko! Og kan tenke meg pilsen smakte ekstra godt ja:-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå