Gå til innhold

Hvilke unge norske kjendiser liker du minst..? og hvorfor..?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Jeg kan ikke fordra:

 

Pia Haraldsen

 

Tone Damli Åberge

 

Marit Larsen

 

Elin Tvedt

Videoannonse
Annonse
Skrevet

sikkert fordi du er sjalu på dem alle sammen tenker jeg ;-)

Pia Haraldsen er jo ikke noe å være sjalu på, men de tre andre er jo pene damer... så tenker du irriterer deg over det jeg! lurer på hvordan du ser ut....

Skrevet

Vel..Tenkte nok den kom til å komme..

Kan faktisk med hånden på hjertet si at jeg ikke er sjalu på noen av dem.

Jeg liker bare ikke selvopptatte folk som er mer opptatt av eget speilbilde enn av resten av verden. Ja, jeg er faktisk over gjennomsnittlig "pen" selv om man kan si det sånn, og det i følge andre enn meg selv. Jeg er veldig lite opptatt av utseendet til meg selv og andre.

Så beklager til deg anonym 13:33; du tar nok feil denne gangen!

Skrevet

Å jadda ;-) faktisk over gjennomsnittlig pen, og det i følge andre enn deg selv.... tviler på at noen har sagt det til deg. Tror noen du er litt opptatt av utseende allikevel jeg...

Er nok enig i Pia og Tone. Men Marit og Elin er da ikke sånn som du beskriver...

Skrevet

Når jeg sier at jeg er over gjennomsnittlig pen så er det ikke for å skryte og jeg driter vel i om jeg i følge alle andre er stygg.. Noe jeg vet at jeg ikke er! Jeg bryr meg faktisk ikke om utseendet mitt i det hele tatt. Men det var faktisk ikke det saken dreide seg om. Den dreide seg ikke om hvordan jeg ser ut. Så jeg gir vel blanke faen i om du tror jeg er stygg og tviler på hva andre har sagt til meg. Utseendet betyr for min del ikke noe i det store og hele allikevel.

Og JEG synes faktisk Marit og Elin er akkurat like selvopptatt som de andre to, uansett hva DU mener. :P

Skrevet

å uffa meg, bryr du deg ikke om utseende ditt? uff, er faktisk ganske viktig å ta seg godt ut. Begynn å bruk litt sminke hver dag, og kjøp noen fine klær :) ta en frisørtime:) så blir du kanskje litt mindre sinna. Har mye å si på humøret hvordan man føler seg...

Tipper du er driiiiitsjalu på spesielt Marit, fordi hun er sååå søøt:))

Skrevet

Hæ??

 

Av listen din skjønner jeg i hvert fall ikke Marit Larsen??? Hun virker da som ei skikkelig jordnær og alright jente!

Men hun eks-makkeren hennes ... glemt fornavnet.. Ravn, hun kunne du godt satt opp på lista! Hun fikk æren av å synge sammen med MeatLoaf, og så var hun så frekk å rakke ned på låta og mannen i ettertid. Hun burde i hvert fall hoppe ned fra sin høye hest. MeatLoaf var på topp da hun gikk i bleier (og en del av tiden slett ikke var påtenkt) da han var superpoppis og langt bedre enn hun Ravn-jenta noen sinne vil komme. Om noen er opptatt av utseende sitt må det være henne! Se på det laaaaaaange håret mitt.........!

Men som sagt. Tanken har aldri streifet meg ang. Marit Larsen på en sånn måte.

 

Men som alle kjendiser, så blir man jo opptatt av utseende. Det er jo det som teller ti ganger mer en talentet i 99 % av tilfellene.... ! Så da hjelper det lite om DU er lite opptatt av utseende, om du er tusen ganger bedre i sang, dans, skuespill enn alle disse dolle-jentene (og guttene) som brettes ut i alle medier til stadighet.

 

Det å henge ut folk er også rimelig barnslig og usaklig. Ingen her kjenner dem personlig. I hvert fall svært, svært få, og i hvert fall ikke HI, så uansett hvor overfladiske en kjendis virker, kan det jo være verdens beste menneske som person. Samme gjelder sikkert Ravn-jenta.... som jeg rakket ned på :) Så det jeg mener er at man skal passe seg litt før man kritiserer andre. Det å feie for egen dør vet du :)

 

Og sorry Ravn... skal slutte jeg også!

 

Skrevet

Jeg har store problemer med

 

Jan Tomas,

Petter Stordalen,

Nina Vitocheck (beklager stavemåten). Ja vi forstå det var ille i Polen under kommunismen. Men det går an å la være å bli nyliberalist av den grunn.

 

Kyrre Nakkim som alltid skal kommentere politiske saker i et metaperspektiv. For en mektig mann. Hvem i helvete er han som har så mye makt?

 

Enhver idol-idiot. Selvsagt. Dommere og spetakkelmakere over én feit kam. Faen så irrasjonelt. De kan jo ikke synge! Alle vet det, bare ikke de som av en eller annen grunn VIL hause disse opp.

 

Alle idrettsutøvere som skal på tv hele tiden og snakke 5 minutter om seg selv, mens reportasjene om Gaza varer i i 4 minutter. At de ikke skammer seg!

 

Thor Hushovd er helt ulidelig i sykkelsesongen. Hvor mange ganger tror han vi gidder å høre om hans knær? Han er jo splitterpine gal som ikke tier stille. Han er hinsides skam - han burde legges inn på et mentalsykehus. Av-solipseres.

 

I samme slengen kan jeg nevne at jeg særlig har problemer med langsrennsjentene som hyler i fistel når de kommer over målstreken. Kan ikke noen skjenke dem litt maltwhisky og vente med å intervjue dem før etter kråkerøsten har lagt seg. Bedre med isopor mot gassrute.

 

Og maaange flere.

 

Skrevet

Har ikke det inntrykket av Marit Larsen i det hele tatt. Kjenner en del som er oppvokst på Lørenskog sammen med dem, samtlige sier, uavhengig av hverandre, at Marit er koselig mens Marion er... tja.. ikke så koselig. (Og ikke minst dum som et brød, det så vi jo på torsdagsklubben)

 

Unge norske kjendiser jeg liker minst:

 

Ida Maria: Makan til tulling. Sjekk dagbladet.no forsiden i dag.

 

Triana Iglesias: Hun virker så tilgjort. Liker samtlige andre glam-modeller bedre enn henne.

 

Tone Damli Aaberge: Fordi hun stikker tunga si ut av munnen på alle bilder, det irriterer meg. Og fordi, greit hun er pen, men ikke SÅ pen som alle skal ha det til. Vet om mengder av jenter, kjendiser og ikke-kjendiser, som er penere enn henne. Irriterende at hun liksom er alles yndling.

 

Mari Midtstigen: En personlighet jeg bare ikke "klikker" med.

 

Dagfinn Lyngbø: Greit, han er kanskje ikke ung, men FY så irriterende han er. Litt samme greia som med Tone, han er liksom alle yndling, men han er jo for fanden ikke morsom i det hele tatt.

Skrevet

Og forresten, MARIT BJØRGEN!!

 

Er drittlei av å høre om formen hennes, skylder alltid på noe utenfor seg selv når det nok en gang går til helvete. Det er ikke den jævla formen, det er DIN skyld!!!

Skrevet

Hehe... Les mitt innlegg nr. to, jeg orker ikke skrive enda flere innlegg om det samme... ;) Jeg er faktisk veldig lite sjalu type.. Er enig i at Marit er kjempesøt, men jeg liker ikke personligheten hennes. Utseendet hennes legger jeg ikke vekt på i denne sammenheng.. :P Jeg er faktisk heller ikke lesbisk..

Er bare ikke noe opptatt av utseendet til verken meg selv eller andre.. For meg er det å ta seg godt ut undervudert i fht hva jeg orker å bruke tiden på, moren min sier at jeg er som kjerringa mot strømmen, haha.. Sta er jeg og, men sjalu er jeg ikke. Så å få meg til å handle sminke og gå til frisøren (jeg stusser tuppene selv..) det kan faktisk alle bare glemme. Er mye mer interessert i bokhandler enn klesbutikker..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...