Trollmora Skrevet 19. februar 2009 #1 Skrevet 19. februar 2009 de nye skiskoene på de gamle skiene? Joda - jada.... Kjøpte nye skistøvler, de er fine og gode og store og varmevarme. Men passer de skiene mine? Nei! Hvordan jeg fant ut av det? Jo på en parkeringsplass, ca 2 km fra hytta, milevis fra nærmeste sportsbutikk! MEN - de funket fint på trugene, men til gjengjeld har de dårlig glid ) Så nå blir det nye ski på Trollmora også!
Gjest amandine Skrevet 20. februar 2009 #2 Skrevet 20. februar 2009 Veldig bra! Høres ut som klassisk forsinket ammetåke he he he! Og heldige du som får nye ski! Det ønsker jeg meg også!
Sara Rompompei Skrevet 20. februar 2009 #3 Skrevet 20. februar 2009 Uff, hahaha tenker du ble rimelig lang i maska da ja. flott at de i det minste passet på trugene da, for man kan jo ikke gå med truger uten skisko vel... hahaha Da har du noen som passer der i allefall ;o)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå