TrineK83 Skrevet 19. februar 2009 #1 Skrevet 19. februar 2009 Jeg lurer litt på om jeg skal kjøpe en hengende vugge. Men jeg lurer på om noen vet om det er økt risiko for krybbedød i sånne? (da tenker jeg spesielt på byssanlull og indiske vuggen som blir litt mer "tilsittende" til kroppen...) Er det ev noen som har tips/link til en fin vugge?
Underveis --> Skrevet 19. februar 2009 #2 Skrevet 19. februar 2009 Jeg undersøkte litt ang disse vuggene, og fant ingen info om det. Særlig byssanlull sin skal være bra for barn med kollik. Jeg valgte forøvrig å ikke kjøpe vugge da jeg synes det ble litt dyrt ifht hvor lenge den kan brukes. Får arvet en fin, stor vugge, og etter den blir det nok sprinkelseng her :-) Hadde forøvrig blitt Byssanlull sin, selv om leandervuggen også er veldig flott.
snellapella Skrevet 19. februar 2009 #3 Skrevet 19. februar 2009 Har kjøpt purnatur vugge, og den er vid og romslig..
ღ2barnsmamma 09ღ Skrevet 19. februar 2009 #4 Skrevet 19. februar 2009 Purnatur.no Denne har jeg også. Er veeldig fornøyd )
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå