Anonym bruker Skrevet 18. februar 2009 #1 Skrevet 18. februar 2009 Hvor mye brød kan en snart 8mnd gutt spise om dagen? Han vil IKKE ha grøt eller middag, verken glass (har prøvd alle) eller hjemmelaga middag. Langer nedpå brødskiver, med og uten pålegg.... Men hvor bra er det for magen hans egentlig? Har kanskje ikke så mye å si,eller??????
Gjest Skrevet 18. februar 2009 #2 Skrevet 18. februar 2009 Tja, det er jo korn som grøten er. Eneste er vel at det ikke er så rikt på jern som grøt, men skulle tro det kunne løses ved å gi mat med c-vit i samme måltid for bedre opptak. Og velge pålegg med omhu. Kanskje du kan lage noen puréer selv for å utvide reportoaret? Lage av aprikos, gulrot og annet snacks til å smøre på for å snike inn variasjon og nye smaker.
Anonym bruker Skrevet 18. februar 2009 #3 Skrevet 18. februar 2009 Det var lurt å smøre purèer på skivene, det skal jeg jammen gjøre imorra! Hilsen HI
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå