Naomigirl Skrevet 18. februar 2009 #1 Skrevet 18. februar 2009 Mini er 6.mnd og har feber. Han sover urolig inne i sengen på dagen, også når han er slapp og har feber. Jeg tørr ikke å legge han ute i vognen selv om jeg bruker ull og har en solid vogn. Her er det minus grader nå også. Jeg bare lurer på om noen av dere har hatt barn ute i vognen selv om de har hatt feber? Eller er det bare jeg som er hønemor her…?
CaroOgTulle Skrevet 18. februar 2009 #2 Skrevet 18. februar 2009 Hei, Legen vår anbefalte at jenta vår ikke skulle legges ut dersom hun hadde feber, så jeg har holdt henne inne ved de tilfellene. Hvis hun bare er litt snufsete f.eks, så kan hun godt være ute.
Mamman til M&E Skrevet 18. februar 2009 #3 Skrevet 18. februar 2009 Er de "bare" forkjølet kan de ligge ute i vogn, men har de feber skal de ikke ut.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå