Anonym bruker Skrevet 17. februar 2009 #1 Skrevet 17. februar 2009 Jeg har kun ei søster. Hun er 5 år eldre en meg. Vi har aldri hatt noe særlig god kontakt og det synes jeg er trist. I helgen prøvde å gi henne oppmerksomhet. Hun har 3 jenter, så jeg kjøpte fine gaver til de. Rett og slett for å vise at jeg bryr meg om henne og barna. Kjøpte også ei gave til min søster. Et kjede jeg viste hun hadde lyst på, men ikke råd til. Jeg ble kastet på dør og fikk klar beskjed å holde meg unna. Gavene kastet hun i søpla, rett foran ansiktet på meg. Hennes eldste datter kunne da fortelle at det har hun gjort med alle bursdag og julegavene, så sant det ikke er penger. Da har hun tatt pengene og brukt de på tull. Vi har ingen foreldre, da de døde når vi var 18 og 23 år. Hun og barna er de eneste jeg har. Om 2 uker fyller min søster år. Denne gangen kommer jeg ikke til å bry meg. Er jeg urimelig?
Mom2Two Skrevet 17. februar 2009 #2 Skrevet 17. februar 2009 Gjesp. På tide å låne seg ei bok på Biblioteket? Besøke en venn du ikke har sett på ei stund?
Anonym bruker Skrevet 17. februar 2009 #3 Skrevet 17. februar 2009 Må da være en grunn til at hun kastet deg på dør? Nei, du er ikke urimelig. Hun vil tydeligvis ikke ha noe med deg å gjøre.
Anonym bruker Skrevet 17. februar 2009 #4 Skrevet 17. februar 2009 seriøst? drit en lang faen i søstra di.. hun er ikke verdt å kaste bort energi på! er barna hennes gamle da? kutt aldri kontakten med de da:))
Anonym bruker Skrevet 17. februar 2009 #5 Skrevet 17. februar 2009 Anonyme nr 1: gidder jeg ikke å svare deg, pga spydigheter. Anonym nr 2: Hun påstod jeg hadde lagt ut informasjon om henne på nettet og bilder. Jeg har ikke et eneste bilde av henne siden jeg ble konfirmert og de som ble lagt ut på nettet var da hun var 22 år. Så det var ikke jeg som hadde gjort det. Anonym nr 3: Hennes barn er 2, 4 og 6 år.
Anonym bruker Skrevet 17. februar 2009 #6 Skrevet 17. februar 2009 En rettelse. Det var ikke anonym den første, men Mom2Two eller noe i den duren.
Anonym bruker Skrevet 17. februar 2009 #7 Skrevet 17. februar 2009 Jeg skal kontakte barnefaren og spørre om jeg kan gi bursdag og julegavene hos han. Jeg synes ikke det skal gå ut over barna at hun er et rashøl.
Anonym bruker Skrevet 17. februar 2009 #8 Skrevet 17. februar 2009 Du får skrive et brev til henne, og forklare at du aldri har gjort noe sånt. Så får hun velge å tro deg eller ikke. Da har du faktisk gjort det du kunne. Hilsen anonym nummer 2.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå