blond Skrevet 17. februar 2009 #2 Skrevet 17. februar 2009 Det tror jeg kommer helt an på hvor ønsket ungen er og hvordan man har det ellers i livet. Har man mye å tenke på, mange bekymringer og plager kan det være tungt og slitsomt å være gravid.
Lilli med småtrolla Skrevet 17. februar 2009 #3 Skrevet 17. februar 2009 I mitt tilfelle: Helt fantastisk! Så mye som skjer.. Kjenne at et liv vokser i magen din! Det styrker forholdet til mannen din. Man handler babyutstyr, leter etter navn og forteller familie og venner om den gode nyheten jeg vil bare spooole frem til August Gleder meg til å laga minner og tradisjoner for et lite barn
Gjest Skrevet 17. februar 2009 #4 Skrevet 17. februar 2009 Signerer Blond her. Kommer litt an på hvor man er i livet og om det er planlagt eller ei. Må ærlig innrømme at jeg fortsatt sliter litt med å føle den helt store entusiasmen denne gangen fordi denne ikke var planlagt slik som de andre. er endelig ferdig med studier og kommet i jobbog har 3 små barn, dette var liksom ikke helt slik jeg ville ha det, men vi får bare gjøre det beste ut av det. Likevel er det jo tidvis koselig, som når jeg kjenner de bitte små sparkene og sånt (uke 16). Denne gangen har jeg også en underlig blanding av å hele tiden føle meg veldig gravid, og å være mye mindre fokusert på det enn med de andre. Med de tre andre som var planlagt var det bare veldig koselig og forventingsfullt det meste av tiden (endel plager også da, men pytt), rart også, det er det nå også :-)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå