fru tekopp Skrevet 17. februar 2009 #1 Skrevet 17. februar 2009 Vi har bestemt oss for å prøve å få ett barn til. Men hvordan gjør man det? Har hørt at sex er en mulighet, men med ei 6-åring liggende i midten hver natt, blir det litt vanskelig..... (Hun har sin gode grunn til å ligge i midten...) Noen tips?
Hilde_85 Skrevet 17. februar 2009 #2 Skrevet 17. februar 2009 Avledning med barnetv og snop, så løpe på et annet rom og ta en kjapp en *fnis* besteforeldre? "hun har så veldig lyst å være hos dere litt! kan dere passe ho i dag/en dag"
Kjøttpølsa Skrevet 17. februar 2009 #3 Skrevet 17. februar 2009 sex på kjøkkenet sex ute sex i stua vaskerommet loftet trappa badet eller hva med under senga?
fru tekopp Skrevet 17. februar 2009 Forfatter #4 Skrevet 17. februar 2009 Hehehe... Takk for tips! Det med barne-tv og snop har vi prøvd. Gikk ikke helt etter planen....... Besteforeldre er en god ide! Får prøve å få det til å klaffe med timing og reisingen til mannen... (ikke reisningen....) Hehehe!
fru tekopp Skrevet 17. februar 2009 Forfatter #5 Skrevet 17. februar 2009 :-)))))))) Hehehe! Ute? Vet ikke hvor du er, men her er det VINTER! Kjøkken og stue har for mye innsyn fra naboer. Har ikke så veldig lyst til å innvie hele nabolaget i våre aktiviteter. Loftet kommer jeg meg ikke opp på. (mangler trapp...) Så da blir det badet eller trappa.
Kjøttpølsa Skrevet 17. februar 2009 #6 Skrevet 17. februar 2009 Fantasien har ingen grenser. Her har -8 gjort sitt, men kan betrygge deg med at det blir litt hett fordet:-,)
fru tekopp Skrevet 17. februar 2009 Forfatter #7 Skrevet 17. februar 2009 Godt å høre! Får dra hjem og bygge snøhule i dag. Kanskje det hjelper?
piano♫ Skrevet 17. februar 2009 #8 Skrevet 17. februar 2009 En kollega av meg hadde en kjekk metode da han og kona kom hjem fra fest - de strødde nonstop over hele stuegulvet. Det gav dem en god del ekstra tid på morgenen ;-). Kanskje det er en metode du kan bruke? ;-)
fru tekopp Skrevet 18. februar 2009 Forfatter #9 Skrevet 18. februar 2009 Non-stop utover gulvet!!!!! Hahahahahahahahahahaha!!!! Morsomt! Og en veldig god ide!!!!! Men da får vi vente til lørrrddda'n! Takk for tips!
erteposen + 4 Skrevet 18. februar 2009 #10 Skrevet 18. februar 2009 He, he..vi har aldri sex i sengen. Legger oss og står opp på helt ulike tidspunkt, og jeg tror jammen bare nr 1 er unnfanget der. Badet med lås mens barnetv står på? Når barnet er ute å leker? Sofaen om kvelden etter hun har lagt seg? "Møte" i arbeidstiden?
Gjest Skrevet 19. februar 2009 #11 Skrevet 19. februar 2009 Hvis hun ligger i deres seng, er det kanskje en annen ledig seng i huset?
fru tekopp Skrevet 19. februar 2009 Forfatter #12 Skrevet 19. februar 2009 Hehehe... Den andre ledige senga er 1,5 m. lang. Vi er litt lengre enn det. Dessuten ramler de "tvers-over-pinnene" ned om noen som er tyngre enn 30 kg. går oppi..... Og vi veier nok litt i overkant av det vi to. Men i dag morres sov hun så søtt uten å høre vekkeklokka som ringer HØYT..... Og som stod rett ved siden av henne..... (Jeg sov på rommet hennes i en feltseng vi har satt opp...) Lusket inn i vår seng og ....... ..... .... ........!
Lektor Doppler med tillegg Skrevet 22. februar 2009 #13 Skrevet 22. februar 2009 jeg har følgende teorier om deg 1) du liker ikke å pule 2) du vil ikke ha sex 3) du synes samleie er unødvendig Hadde dere ville pult så hadde dere fått det til. Puling kan skje over alt, ikke bare i senga. Maken til problemorientering har jeg ikke sett på lenge.
FuckFace Skrevet 22. februar 2009 #14 Skrevet 22. februar 2009 Veksle en 100 lapp i tiere, putt to av dem i lommen, gjem de resterende 8 i stuen og si at dere har gjemt ti 10'ere i stuen. Finner hun alle ti, får hun beholde dem. Slik kan dere kjøpe dere litt tid. Ellers trenger dere jo ikke timesvis hvis dere bare skal forplante dere, så å skifte klær sammen bak en låst dør på soverommet under barne-tv eller noe, går jo også an. Og hvis dere er som oss, som legger oss noen timer etter barna, så kan man jo også bruke kvelden på puling. Hvor, er ikke så nøye...
fru tekopp Skrevet 23. februar 2009 Forfatter #15 Skrevet 23. februar 2009 Nr. 3 er riktig svar. Håper selvfølgelig på en jomfrufødsel. Sex er ekkelt. Egentlig tenkte jeg bare å få litt humor inn her, men kanskje ikke så enkelt for en lektor å forstå sånne ting?
Lektor Doppler med tillegg Skrevet 24. februar 2009 #16 Skrevet 24. februar 2009 Sier som Monty Python " he uses irony - and sarcasm" Uten at jeg forventer at en tekopp skal skjønne sånne ting.
fru tekopp Skrevet 24. februar 2009 Forfatter #17 Skrevet 24. februar 2009 Hehehe... Er ikke en tekopp på ordentlig, da vet du! ...
Gjest Skrevet 24. februar 2009 #18 Skrevet 24. februar 2009 Prøvd ut nonstop-trikset ennå? Det var ett av de bedre jeg har hørt.
KaMa Skrevet 24. februar 2009 #19 Skrevet 24. februar 2009 Jeg skjønte virkelig ikke poenget med dette innlegget... :-/
piano♫ Skrevet 24. februar 2009 #20 Skrevet 24. februar 2009 sug lut: Var bare så vidt jeg våget å lufte det, det er jo dårlig dibbersk ånd å fore ungene med sukker...
Gjest Skrevet 24. februar 2009 #21 Skrevet 24. februar 2009 Sukker leger alle sår, lindrer stress, og kan - som i nonstop-trikset - skaffe puste/pulerom. Vi er FOR sukker. Jeg har i dag selvmedisinert med en hel pose yoghurt-trukne cashew-nøtter, i går med mandelbrød og sjokolade, og - lo and behold, det virka hver gang.
Gjest Siklerotte Skrevet 24. februar 2009 #22 Skrevet 24. februar 2009 Åh, jeg kjøpte mandelbrød til en gammel dame i dag. Må være noe som leger eldre sjeler generelt.
Gjest Siklerotte Skrevet 24. februar 2009 #23 Skrevet 24. februar 2009 Nei, det var ikke så mye å skjønne, Kammis. Det var et håp om å få bekreftet at det er helt sunt å leve i et forhold hvor sex er totalt umulig å ha - pga. et barn. Og samtidig et håp om at noen her frivillig vil adoptere bort et barn til dem, slik at de har enda en grunn.
KaMa Skrevet 25. februar 2009 #24 Skrevet 25. februar 2009 Så rett og slett ha barn, tvinge dem til å sove i foreldresengen til opp i skolealder, så man alltid har en unskyldning for å ikke pule? Men hvorfor gå inn for å blottstille en sånn defekt i forholdet?
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå