Fru Hormonell Skrevet 16. februar 2009 #1 Skrevet 16. februar 2009 Tok en vanlig Cb test på morgenurin. IKM i dag,den var svak svak positiv. Men både mannen min og jeg ser den loddrette streken. Men svak altså. Tok en Cb digital etterpå. Viste ikke gravid:( Hva skal jeg tro da??? Jeg har nå skikkelige mensmurringer,men samtidig så er det jo mange som har det den dagen de venter mens selv om de er gravide?? Hva tror dere?? Erfaringer??? Takk for svar !!!!
mamma til Armand & Even Skrevet 16. februar 2009 #2 Skrevet 16. februar 2009 Jeg tror du er gravid. jeg testet svak positiv med vanlig CB og negativ med digital. så testet jeg igjen 2 dager etter ikm og var klar positiv. lykke til
Fru Hormonell Skrevet 16. februar 2009 Forfatter #3 Skrevet 16. februar 2009 Takk for svar;=) Tenker og tenker,vil jo så gjerne vite!!! Hadde du mange symptomer da??
mamma til Armand & Even Skrevet 16. februar 2009 #4 Skrevet 16. februar 2009 jeg var veldig varm om natta og kald om dagen..økt utflod.små kvalm. trøtt og sovet masse om dagen etter jobben.
februar baby! Skrevet 16. februar 2009 #5 Skrevet 16. februar 2009 oj! Jeg fikk negativ på cb digital idag, og føler meg veldig gravid og ingen tr heller. Da skal jeg prøve cb vanlig test, da den iallefall kan vise en svak strek eller ikke... Spennende. Håper dere får positiv på nytt!. Sikkert lurt å prøve den testen med vanlig pinne, og ikke den digitale:)
Fru Hormonell Skrevet 16. februar 2009 Forfatter #6 Skrevet 16. februar 2009 Jeg krysser fingrene for deg;) Og meg da..Ingen TR ennå,men æsj..klarer ikke tenke positivt.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå