Gå til innhold

Noen som vil bytte hus med oss i en uke i sommer?


Anbefalte innlegg

Skrevet

Vi har lyst å reise på ferie til Kristiansand i Sommer men er jo så dyrt å bo. Lurer derfor på om det er noen som vil bytte hus/ leil med oss?

Vi bor rett utan for Bergen, ny enebolig med vannet.

 

Skriver på Anonym pga jeg vil se om det er noe respons.

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Uff. Kristiansand er jo den verste byen i Norge. Har aldri forstått hva som er koselig der nede. Og disse koselige sørlendingene har jeg heller aldri forstått. Nei, prøv noe annet. Jeg er tvunget og hater der like intenst hver gang.

Skrevet

ja men jeg har så lyst i dyreparken.....

Skrevet

Ja, ja skjønner jo det. Unnskyld. Men bortsett fra dyreparken er det ingenting verken å se eller gjøre. Og de siste åra har det ikke vært fint vær heller..... Til og med quarten er lagt ned.

Skrevet

Reis heller til Mandal da...Bare 40 min å kjøre til Dyreparken:) Kjempe fine strender der også!!

Skrevet

Eller Arendal? Eller Grimstad, veldig hyggelig i Grimstad!

Skrevet

Lillesand er en kjempefin by:) + Kort vei til dyreparken

Liker meg kjempe godt der, synd jeg ikke får reist dit oftere

Skrevet

HI her. Ja er i grunn klar for det meste jeg så lenge jeg kan reise i dyreparken med mine små :) Men lure litt på Sverige og. Noen som har vert der og henn er det fint å bo. ? Er billigere å leigehus i Sverige enn norge, faktisk mangen tusen.

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...