Gå til innhold

Da har jeg vært i Sverige og kjøpt Easywalker sky....


Anbefalte innlegg

Skrevet

og er såå fornøyd med utseende, trilleegenskapene og hittil alt!!

Jeg kjøpte vogna på Happyland på Svinesund. Kjempegod service. Betalte 4600,- norske for vogn og bag. Veldig fornøyd. Gleder meg til å bruke den..

Videoannonse
Annonse
Skrevet

oi det var da billig. Hvilken farge? Jeg har også lyst på denne, men nå sier nok mannen stopp for flere vognkjøp :(

Skrevet

Ja, kursen er så bra nå. 100,- er ca. 80 svenske. Er veldig fornøyd med kjøpet. Jeg kjøpte sort, litt kjedelig, men har hatt farger på de andre vognene jeg har hatt, så jeg ville være klassisk nå. Men dette var så god pris at jeg uansett vil tjene på det når jeg skal selge den igjen.

Skrevet

Er d den "gamle" modellen(2008) eller den nye (2009) med nytt design på kallesjen?? (lunere, mer som oth utseende og med UV solskjerm integrert..)

Skrevet

Det er 2008-modellen. Det nye designet var ikke like viktig for meg som prisen. 2009 vil jo også bli dyrere. Jeg venter jo nr. 5 og vogner har fungert i alle år uten UV skjerm, man skal jo sette vogner i skyggen uansett eller man slenger et teppe over. Det der går nok helt greit! Jeg føler hvertfall jeg har gjort et veldig godt kjøp og den er så fin der den står og venter!!

Skrevet

Du har nok gjort et bra kjøp, og er sikkert mest utseendemessig de er forskjellig pga kallesjen;o)

Jeg syns bare den nye kallesjen er finere, men d er jo smak og behag;o) Egentlig burde jeg vel ha kjøpt en brukt 2008 mod, men klarer nok ikke å la være å kjøpe den nye jeg da;S

 

Uansett bøir du sikkert like fornøyd me din;o)

Skrevet

Det er faktisk forskjell på kalesjene på bagvognen f.eks.

I butikken hadde den grønne bagen, den høye litt firkantede kalesjen, men på den sorte jeg fikk, er den liten og nett. De solgte faktisk to forskjellige bager i butikken der. Jeg er fryktelig sær på utseende, og da mener jeg at ingenting skal se rart ut, og jeg er bare så fornøyd.

 

Men det er vel kanskje kalesjen til sportsvogna du snakker om. Den har jeg ikke sett på ennå. Neida, dette blir nok bra... jeg orket egentlig ikke å vente med å kjøpe vogn, siden vi først var i Sverige og fikk så bra tilbud. Da slipper jeg liksom å ta turen igjen. Dessuten regnet hun med at prisen ville gå opp pga. ny modell og da var det liksom ikke verdt det.

 

Lykke til når du skal ut på shopping, det er så gøy...

Skrevet

D er på sportsvognen jeg mente ja;o) Jeg snakket me en forhandler om når den skulle komme (2009mod) og spurte om prisen og da mente han at den ikke kom til å gå opp mer enn 500kr, men uansett fikk jo du et bra tilbud på den prisen som var på den vogna da så du har grunn til å være fornøyd me kjøpet ditt;o)

 

Jeg gleder meg til vognshopping, har shoppet noen før og da, men er alltid gøy d;o)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...