blirjegsnartmamma Skrevet 15. februar 2009 #1 Skrevet 15. februar 2009 Har såå vondt!! Det er ømt og verker.. Sitter med pute i ryggen i sofaen, men finner ingen god stilling likevel.. Men er bedre med pute enn uten.. MYE bedre! Noen som vet om det kan være symptom på EL? At det har vært, er eller kommer snart? Eller er det bare fordi jeg er blitt syk, halsvondt..
blirjegsnartmamma Skrevet 16. februar 2009 Forfatter #2 Skrevet 16. februar 2009 okei.. Det er antagelig bare et symptom på at jeg er syk.. sovet med skjerf i hele natt, og har feber.. Tenk om jeg kunne tatt en dag fra fra jobb!! Men nei...
maeve er tobarnsmamma<3 Skrevet 16. februar 2009 #3 Skrevet 16. februar 2009 For meg var symtomene på EL at jeg verket i korsryggen, og at det verket og "stakk" nede i egglederne(føltes det hvertfall som ). Har EL denne uka og kjenner symptomene er på vei ja *au* God bedring til deg, det er ikke noe kjekt å være syk!!
maeve er tobarnsmamma<3 Skrevet 16. februar 2009 #4 Skrevet 16. februar 2009 Og så får vi håpe at det er symptomer på EL, og ikke bare sykdom!
blirjegsnartmamma Skrevet 16. februar 2009 Forfatter #5 Skrevet 16. februar 2009 sant.. måtte hjem fra jobb idag.. feber og halsvondt. Men bekkenet verker ikke mer, det var bare igår! Krysser fingrene, men tror nok det bare var sykdommen.. Denne runden har jeg ikke hatt noen symptomer i det hele tatt, ikke på noe!
Karma! Skrevet 16. februar 2009 #6 Skrevet 16. februar 2009 jeg ble syk bare en uke etter el sist jeg var gravid hadde oxo vont i bekkenet og oppblåst.. pleide aldri være syk men den graviditeten var jeg syk konstant m influensa symp :-(
blirjegsnartmamma Skrevet 16. februar 2009 Forfatter #7 Skrevet 16. februar 2009 hehe ikke gi meg falske forhåpninger nå
Karma! Skrevet 16. februar 2009 #8 Skrevet 16. februar 2009 heh men det er sant, men var oxo nokså sikker på jeg var gravid i og med jeg tempet- nå er syklusen på bærtur og har ikke peil når jeg har el men nå sitter jeg med influensa og stikkinger og oppblåst :-/ så er litt spent- sikkert ingenting men likevel :-D og så var det ei dame på jobben som sier ho er synsk som spurte om jeg var gravid- ho har som regelvrett, men prøver å la vær og tenke på det... men spennende som fy! har ikke prøvd så hardt- hadde tenkt og vente litt for har lyst på des-mars barn =)
blirjegsnartmamma Skrevet 16. februar 2009 Forfatter #9 Skrevet 16. februar 2009 ååå håper det klaffet nå altså.. Begynner å bli bittelitt lei av å vente nå skal jeg si deg Men er i bestefall bare 2 dager siden EL, så det må jo være litt tidlig med symptomer.
Karma! Skrevet 16. februar 2009 #10 Skrevet 16. februar 2009 prøvd lenge..? de sier jo at man bare vet det hvis man er... =)
blirjegsnartmamma Skrevet 16. februar 2009 Forfatter #11 Skrevet 16. februar 2009 ja, litt over 14 mnd nå.. Dette er andre runde med pergo, hadde dobbel kur denne gangen. Forrige runde var jeg 100% sikker på at det skulle klaffe.. Inntil jeg egentlig skulle ha eggløsning.. Da mistet jeg all tro. Og jeg fikk ikke eggløsning heller.. Denne gangen vet jeg ikke helt, har vanskelig for å tro at det skal klaffe i det hele tatt.. Og siden jeg ikke har hatt noen "vanlige" symptomer på eggløsning, så er det enda mer fjernt..
Karma! Skrevet 16. februar 2009 #12 Skrevet 16. februar 2009 huff så kjedelig, det var lenge =( krysse fingrene for at dobbel dose gjør susen!!!!! lykke til!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå