mamma søker barn-har fått 2 Skrevet 15. februar 2009 #1 Skrevet 15. februar 2009 Tidligere synes jeg det var vedmodig å innfinne meg med at denne kroppen ikke skulle lage flere barn. Men nå, når Knerten har blitt 3 år, guttene sover fra henholdsvis kl. 19:00 og kl 20:00 og fram til jeg vekker de så vi rekker skolen med et skrik:-) Alt har liksom blitt så mye enklere, og vi blir visst ikke yngre???? Så nå når jeg har innfunnet meg med fakta, vel .....da er alt så mye bedre:-) Mine taker en søndagskveld:-)
♥Snulder Skrevet 15. februar 2009 #2 Skrevet 15. februar 2009 ;=) Det er deilig når ungene blir større!! Men samtidig så tror jeg at baby-suget vil sitte der så lenge eggstokkene virker. Heldigvis så er fornuften større en suget;=D
Gjest Skrevet 15. februar 2009 #3 Skrevet 15. februar 2009 Etter siste ukas slit har jeg kommet med mine tanker.Jeg skal IKKE ha flere.Jeg verken har helse til det,hender,eller lyst.Å det trodde jeg aldri jeg skulle skrive...Lyst...Etter at lille overraskelsen kom er jeg ferdig med slikt.Det føles godt =) Nå kan jeg jo låne barnebarn istedet.Å i kveld er første kvelden på lenge at jeg føler at jeg kan senke skuldra. Nei......Jeg har stengt den biologiske klokka jeg.
Superlis Skrevet 15. februar 2009 #4 Skrevet 15. februar 2009 Helt enig!!! La oss skåle for det, babyer er søte:)) Men nok er nok i allefall her i gården, minsten blir 3 snart og jeg kjenner særlig nå som han har vært syk at det er godt han begynner og bli større:)))
Gjest Skrevet 16. februar 2009 #5 Skrevet 16. februar 2009 Jeg skåler i kaffe!!! ;o) Babyer er søte.Men når det blir himla mange av di så....hehehe Kjenner jeg er moden for bestemorsgenerasjonen.ja.Men er himla lykkelig over den lille overraskelsen da.han er jo på vei mot 3 år han å nå.Å som du sier Superlis,etter ei slik syka kommer tanken om hvor godt det er at han vokser opp og blir mer selvstendig.Pjuh ;o)
Gjest Skrevet 16. februar 2009 #6 Skrevet 16. februar 2009 Hehehe jeg er vel den eneste her inne som kan si at jeg kanskje ikke er ferdig...
Attpåklatten :-)™ Skrevet 16. februar 2009 #7 Skrevet 16. februar 2009 Jeg er også ferdig, og har vel igrunn vært det lenge nå. Iallefall i 3 år. Jeg kjente det når jeg gikk gravid med rosa at nok er nok, dette skulle bli bonusen min som rugekasse og nå nytes bonusen i fulle drag. En tilværelse fylt med kos, kos og atter kos:-) Så får vi se om vi er så heldige at vi en dag blir besteforeldre:-) Det hadde vært stas!
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå