gordingoingslim Skrevet 15. februar 2009 #1 Skrevet 15. februar 2009 Jeg har begynt å få så vondt i den ene hoften når jeg ligger i sengen å sover..altså den hoften siden jeg ligger på..Er det noen som har det sånn og vet hva det kommer av???
milla84 Skrevet 15. februar 2009 #2 Skrevet 15. februar 2009 Jeg har også sånn, men vet ikke hva det kommer av. Hadde ikke sånn før jeg fikk barn, men det har kommet nå i det siste.
*Kristin25Ƹ̵̡Ӝ̵̨̄Ʒskrållan* Skrevet 15. februar 2009 #3 Skrevet 15. februar 2009 Jeg har akkurat det samme og verst blir det i høyre hofte. Men det har blitt litt bedre etter at magen har sunket fordi baby har lagt seg med hodet ned..... Hvor langt er dere på vei? Jeg er uke 36:)
milla84 Skrevet 15. februar 2009 #4 Skrevet 15. februar 2009 Jeg er inne her som prøver enda . Uke 36 ja, da nærmer det seg.
gordingoingslim Skrevet 15. februar 2009 Forfatter #5 Skrevet 15. februar 2009 Jeg er 15 uker på vei..husker jeg hadde det sånn i forrige sv.skap men det var mot slutten trodde da det var pga overvekt ( belastning) på hoften, men nå vet jeg ikke hva det kommer av..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå