Gjest Skrevet 15. februar 2009 #1 Skrevet 15. februar 2009 da jeg ikke vet hvor stor ungen min er, (men litt over gj,snittet) mden hvilken str, skal jeg da ta med til sykehuset? vil bruke ege klær i og med at de vokser så fort. men ville dere tatt med 50 eller 56?
venter barn nr. 3 (har født) Skrevet 15. februar 2009 #2 Skrevet 15. februar 2009 Litt av hvert tenker jeg. Mine har vært for lange for de fleste plagg i str 50, men har jo brukt noe str 50 på dem. Jeg tenker å ta med pyjamaser til min baby bare denne gangen + hentesettet.
smilan Skrevet 15. februar 2009 #3 Skrevet 15. februar 2009 Jeg har pakket med bodyer i 50, men tenkte å bytte ut en med 56 i tilfelle, har med teppe, gulpe/koseklut som jeg har i senga mi ennå og hentesettet kommer senere..
Tomaten Skrevet 15. februar 2009 #4 Skrevet 15. februar 2009 Jeg har pakket ned tøy i str. 50... Bodyer, strømpebukse, jakke og bukse, og så får jeg strikket hentesett av mamma etterhvert... Det jeg har i 56 er utedressen.... Brukte str 50 på førstemann i hvertfall 3 uker etter fødselen... han var 3580 og 51 cm da han ble født... Fant faktisk fram tøy etter han igår:) har endel smått, og husker jeg brukte det ganske lenge:) Gleder meg til å bruke det igjen..
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå