Gå til innhold

Endelig kan heg medle meg inn her:o)


Anbefalte innlegg

Skrevet

Melder meg sakte og forsiktig inn her sammen med dere:o)

Fikk på morsdagen min aller første positive graviditetstest etter 3 års prøving. Sluttet på prevensjon i februar for tre år siden. Og siden da har vi vært gjennom 2 icsi forsøk og et fryseforsøk. Vi lyktes nå endelig på fårt andre icsi ferskt forsøk, fikk satt inn et 8 delt egg 30.Januar.

Så da er jeg vell rundt 4 uker på vei??

 

Jeg kan ikke helt tro dette, testet tidlig, 9 dager etter innsett. men tok den 4. testen i dag- ikke av morgenurinen og den lyste kjempeklar positiv. Så da har vell hCG hormonet økt mye:o) Er så glad om dagene med det har enda ikke gått opp for meg. Det er så uvirkelig.

 

Men veien er enda lang, har en kromosomfeil slik at vi skal ta fostervannsprøve mellom uke 10 og 12 engang. Hvis vi kommer så langt:o)

 

Dette er så spennende:o)

 

Videoannonse
Annonse
Skrevet

grattulerer og lykke til videre på veien:)

 

velkommen skal du være:)

Skrevet

Gratulerer og masse lykke til!

 

Velkommen hit :o)

Skrevet

Gratulere og masse lykke til Bea..

Skrevet

Gratulerer! Sender varme valentine-tanker!

 

Et tips til deg, er å ikke lese alle de triste trådene før du er i uke 8-9 eller noe. Kan være vanskelig for mange. Du trenger glede og gode tanker nå, ikke negative tanker ;-)

Skrevet

Gratulerer! :)

Jeg tar et forsiktig skritt inn hit jeg også. Fikk positiv test i dag to dager etter ikm, så får bare håpe at spiren klamrer seg fast. :)

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...