Randis Skrevet 12. februar 2009 #1 Skrevet 12. februar 2009 Jeg lurer på om jeg lekker litt fostervann. Har plutselig blitt bløt i trusa flere ganger om dagen. Ja, jeg vet, veldig lekkert. Spesielt når jeg ligger på ryggen så hender det seg at jeg må på do og skifte klær og greier. Har vært veldig usikker på om dette har vært urin, men nå føler jeg meg mer sikker for hver dag. Har vært slik siden forrige torsdag. Hadde et par dager her det var litt bedre, men i natt så måtte jeg opp to ganger pluss at jeg måtte skifte laken imorges. Veldig delikat. Noen som har erfaring? Drar på sykehuset imorgen for sjekk om det ikke er bedre til da. Kan det være urin? Håper igrunn på det. Har to barn fra før og begge gangene gikk vannet i et stort poff på sykehuset lenge etter at riene hadde startet. Er bare 32+1 idag. 33+1 ifølge bim.
kei80 Skrevet 12. februar 2009 #2 Skrevet 12. februar 2009 Høres ikke ut som urin da...men jeg er jo ingen ekspert.Vet bare at jeg fikk bekjed av føden av og ta på et bind eller truse innlegg for å sjekke farge og lukt siden jeg var i tvil..Går også ann å stikke inn en finger og hoste og se om det kommer noe da,slik sjekket de hvertfall om jeg hadde fostervanlekkasje på Ahus(noe jeg ikke hadde) i tilegg som de selvfølglig foretok en ul. Masse lykke til!
Randis Skrevet 12. februar 2009 Forfatter #3 Skrevet 12. februar 2009 Skal prøve hostetesten ikveld. Takk for tipset. Skal på ul 18. slik at jeg så for meg å vente til da om mulig. Får se hva hostetesten sier. Får ta på et bind å se i morgentimene imorgen.
kei80 Skrevet 12. februar 2009 #4 Skrevet 12. februar 2009 Gjør det! må få høre åssen det går med deg! lykke til!
Randis Skrevet 13. februar 2009 Forfatter #6 Skrevet 13. februar 2009 Er i dårlig form idag. Stoler ikke på legen min slik at jeg vil på sykehuset til legen min der. Syns ikke hostetesten ga noe utslag. Jeg lekker litt væske når jeg ligger på ryggen har jeg merket. Ellers er det lite. Lurer på om det er lilletulla som gjør det?? Dvs. urin? Har skikkelig vondt i hodet og krampe i leggene og dårlig allmenstilstand idag. Skal prøve å vente litt til før jeg drar på kontroll. Skal slappe av og ta det med ro. Legen på sykehuset har vakt i helgen slik at jeg ringer opp dit hvis det blir nødvendig. Vil gjerne holde ut til onsdag når jeg skal på sjekk likevel.
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå