=)mamsen=) Skrevet 12. februar 2009 #1 Skrevet 12. februar 2009 Ble litt nysgjerrig etter å ha lest noen tråder her. Har en følelse at det er mange her som er mer eller mindre overtroiske.
lÅktiHaUDe Skrevet 12. februar 2009 #2 Skrevet 12. februar 2009 Liker ikke ordet overtroisk.. er så negativt ladet. Men JA jeg tror det er mye mellom himmel og jord vi ikke ser. Det finnes de som kan se det og noen er heldige og får et glimt..
* 5 om dagen * Skrevet 12. februar 2009 #3 Skrevet 12. februar 2009 tja,ikke så veldig egentlig, men jeg har fått med meg at det er fredag den 13 i morra,og jeg har tenkt på at da må jeg ut å kjøre bil....håper bare ikke det skjer noe. ellers er jeg ikke så overtroisk.
mamman-til-madeleine Skrevet 12. februar 2009 #4 Skrevet 12. februar 2009 Jeg er "overtroisk" på den måten at jeg gjerne føler nærver av energier. Tror ikke på harelabber, amuletter,røde ulltråder i sokken, etc, men at det er andre rundt oss, ja det er jeg ikke i tvil om :0)
Anbefalte innlegg
Opprett en konto eller logg inn for å kommentere
Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar
Opprett konto
Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!
Start en kontoLogg inn
Har du allerede en konto? Logg inn her.
Logg inn nå