Gå til innhold

Er jeg gravid eller er jeg det ikke.


Anbefalte innlegg

Skrevet

Er det noen som har opplevd å teste positivt, for noen dager senere å teste negativt to ganger. Kan man teste positivt hvis man ikke er gravid?

Videoannonse
Annonse
Skrevet

Er ingen ekspert, men jeg mener at man ikke kan få poseitiv test uten å være gravid. Men har en venninne som akkurat har opplevd det samme. Vi veit av erfaring at clear blue kan gi falske resultatet :( Når skal du ha TR?

Skrevet

Jeg testet positivt et par dager før ikm, og ikm dagen. 3 dager senere var testen negativ, og jeg begynte å blø dagen etterpå :( Så jeg var gravid, men mistet veldig tidlig.

Skrevet

Det er nok som du sier. Tror det er det de kalle kjemisk graviditet. Egget blir befruktet, og man blir gravid. Men så blir det ikke no av fordi det antagelig var en feil med det, og da får man mensen som vanlig igjen, eller noen dager senere..

Opprett en konto eller logg inn for å kommentere

Du må være et medlem for å kunne skrive en kommentar

Opprett konto

Det er enkelt å melde seg inn for å starte en ny konto!

Start en konto

Logg inn

Har du allerede en konto? Logg inn her.

Logg inn nå
×
×
  • Opprett ny...